Nikon Z 9 – aktualizacja oprogramowania
Nikon Z 9 – aktualizacja oprogramowania

Nikon ogłasza publikację wersji 3.00 oprogramowania wewnętrznego do flagowego pełnoklatkowego aparatu bezlusterkowego Nikon Z 9.

 

Nowe funkcje fotograficzne i filmowe

Nowe uaktualnienie oprogramowania sprzętowego zapewnia dostęp do ekscytujących nowych funkcji, zarówno fotograficznych, jak i filmowych. Zawiera także ulepszenia wyświetlania i obsługi, które są odpowiedzią na potrzeby użytkowników.

Nowe funkcje filmowe obejmują redukcję migotania o wysokiej częstotliwości i zoom wysokiej jakości (dostępny tylko w przypadku rejestrowania filmów przy ustawieniach typu pliku wideo ProRes 422 HQ 10-bit (MOV), H.265 10-bit (MOV), H.265 8-bit (MOV) lub H. 264 8-bitowy (MP4) z obszarem zdjęcia ustawionym na FX (36×24). W przypadku niektórych funkcji aparatu występują ograniczenia.) — funkcję umożliwiającą powiększanie w wysokiej rozdzielczości, co niezależnie od używanego obiektywu skutecznie wydłuża jego ogniskową. Nowe funkcje do fotografowania obejmują dodanie opcji C60 do funkcji szybkiego rejestrowania zdjęć (ze śledzeniem AE/AF tylko przy ustawieniu jakości zdjęcia JPEG normalne. Maksymalna liczba zdjęć, które można zarejestrować w jednej serii, jest mniejsza niż w trybie szybkich zdjęć seryjnych. Zaleca się użycie karty pamięci rekomendowanej przez firmę Nikon), która umożliwia wykonywanie zdjęć seryjnych z szybkością około 60 kl./s w formacie DX.

 

 

Uaktualnienie oprogramowania sprzętowego aparatu fotograficznego Nikon Z 9 zapewnia również użytkownikom wygodniejszy przebieg pracy, dzięki ulepszonym opcjom odtwarzania zdjęć zarejestrowanych w seriach.

Aby jeszcze pełniej zaspokoić podwyższone wymagania profesjonalistów dotyczące wyświetlania i obsługi, zwiększono liczbę przycisków, które mogą być używane, jako konfigurowalne elementy sterujące, i poszerzono wybór przypisywanych funkcji. Ponadto w trybie odtwarzania można wyświetlać zdjęcia oraz menu w orientacji pionowej. Dodano też nowe opcje rozmiaru zdjęcia dla formatu DX. Inne udoskonalenia obejmują rozszerzony zakres detekcji AF przy słabym oświetleniu i ograniczenie zmian ustawienia ostrości, gdy na pierwszym planie chwilowo pojawi się przeszkoda zasłaniająca fotografowany obiekt.

 

Nikon Z9

 

Nikon zaspokaja potrzeby użytkowników

Ta aktualizacja świadczy o nieustannym zaangażowaniu marki Nikon w zaspokajanie potrzeb użytkowników, poprzez publikowanie w odpowiednim czasie uaktualnień oprogramowania sprzętowego, udostępniającym najlepsze w branży funkcje.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium