Praca w AB Foto

Praca w AB Foto

 

Możliwość rozwoju Możliwość rozwoju

Szkolenia wewnętrzne Szkolenia wewnętrzne

Przyjazna atmosfera Przyjazna atmosfera

Niekorporacyjne środowisko Niekorporacyjne środowisko

Nieformalny strój Nieformalny strój

Rabaty pracownicze Rabaty pracownicze

Karta sportowa Karta sportowa

Imprezy integracyjne Imprezy integracyjne

 

 

Ostatnie oferty pracy
P r a c a  w  A B  F o t o

Praca dla sprzedawcy

[rekrutacja trwa]

Sprzedawca
Warszawa

 • Pełny etat
 • Praca stacjonarna
 • Salon AB Foto w Warszawie (Atrium Targówek)
 • Umowa o pracę / umowa B2B

Praca dla grafika w Warszawie

[rekrutacja zakończona]

E-commerce graphic designer
Warszawa

 • Pełny etat
 • Praca stacjonarna
 • Centrala AB Foto
 • Umowa o pracę / umowa B2B

Praca dla copywritera w Warszawie

[rekrutacja zakończona]

Redaktor / copywriter
Warszawa

 • Pełny etat
 • Praca stacjonarna / hybrydowa
 • Centrala AB Foto
 • Umowa o pracę / umowa B2B

Praca dla asystenta działu handlowego Warszawa

[rekrutacja zakończona]

Asystent działu handlowego
Warszawa

 • Pełny etat
 • Praca stacjonarna
 • Centrala AB Foto
 • Umowa o pracę / umowa B2B

Praca dla specjalisty ds. sprzedaży w Warszawie

[rekrutacja zakończona]

Specjalista ds. sprzedaży
Warszawa

 • Pełny etat
 • Praca stacjonarna
 • Centrala AB Foto
 • Umowa o pracę / umowa B2B

Praca dla analityka w Warszawie

[rekrutacja zakończona]

Analityk sprzedaży Foto / GSM
Warszawa

 • Pełny etat
 • Praca stacjonarna
 • Centrala AB Foto
 • Umowa o pracę / umowa B2B

 

 

Znajdź miejsce dla siebie w teamie AB Foto i rozwiń skrzydła

AB Foto to zakorzeniona w świadomości polskich konsumentów marka z wieloletnią historią. Sprzedajemy sprzęt fotograficzny i filmowy, smartfony, akcesoria GSM, komputery, sprzęt RTV i AGD. Słowem - elektronikę użytkową.

Sprzedaż i świadczenie usług w salonach stacjonarnych rozlokowanych na terenie całej Polski, a także handel internetowy oparty o dużą platformę e-commerce wymaga pracy wielu ludzi na różnych stanowiskach. Przejdź do strony Struktura firmy, by poznać działy, w których możesz znaleźć miejsce dla siebie lub bezpośrednio do Ofert pracy, by zobaczyć kogo aktualnie poszukujemy.

Wiemy, że tożsamość firmy to tworzący ją ludzie, dlatego kładziemy nacisk na budowanie silnego zespołu specjalistów i technologicznych zapaleńców. Jeżeli jesteś jednym z nich i chcesz mieć realny wpływ na rozwój naszej firmy (i swojej kariery, a jakże!), to daj nam o sobie znać!

 

Kariera w AB Foto

 

 

16

Salonów stacjonarnych w największych galeriach handlowych w kraju

130

Osób zatrudnionych w 11 największych polskich miastach

50 000

Produktów w naszym magazynie pod Warszawą

2 000 000

Użytkowników rocznie odwiedzających sklep abfoto.pl

 

 

W kilku słowach o AB Foto

AB Foto to sieć salonów rozlokowanych w najbardziej prestiżowych galeriach handlowych na terenie Polski oraz stale rozbudowywana platforma e-commerce.

Oprócz sprzedaży elektroniki użytkowej wykonujemy zdjęcia do dokumentów. W każdym salonie AB Foto znajduje się odpowiednie stanowisko oraz personel, wyszkolony do świadczenia tego rodzaju usług.

Naszą siłą napędową jest zespół - zadowolenie jego członków, to także zadowolenie naszych Klientów, których komfort i wygodę zawsze stawiamy na pierwszym miejscu.

Misja AB Foto

Misja

Świadczymy usługi na wysokim poziomie, oferując sprzęt od uznanych producentów. Zależy nam na dostarczaniu produktów, które spełniają oczekiwania naszych Klientów pod względem jakości i funkcjonalności. Chcemy, aby każda transakcja była przeprowadzona sprawnie i satysfakcjonująco. Dążymy do budowania trwałych relacji z Klientami, opartych na zaufaniu i profesjonalizmie.

Wizja AB Foto

Wizja

Stale ulepszamy naszą ofertę i usługi, dążąc do tego, aby być wsparciem dla każdego Klienta, niezależnie od jego doświadczenia. Chcemy, by każdy Klient wracał do nas z przyjemnością i pewnością, że otrzymają pomoc na dowolnym etapie zakupów. Rozwijamy się, aby nadążać za zmieniającymi się potrzebami rynku i technologii, a naszym priorytetem jest satysfakcja Klienta.

Strategia AB Foto

Strategia

Zatrudniamy specjalistów i staramy się wyjaśniać wszelkie wątpliwości podczas kontaktu z Klientem. Skupiamy się na dokładnym poznaniu potrzeb użytkowników naszego sklepu internetowego, by móc lepiej doradzać i oferować produkty, które najlepiej spełniają oczekiwania. Stawiamy na ciągłe doskonalenie naszych umiejętności i wiedzy, aby sprostać wymaganiom rynku. Pragniemy, aby każdy Klient czuł się u nas dobrze obsłużony i miał pewność, że dokonuje właściwego wyboru.

 

 

Struktura firmy
P o z n a j  d z i a ł y  A B  F o t o

Dział sprzedaży detalicznej w AB Foto

Dział sprzedaży detalicznej
Salony AB Foto rozlokowane w 13 miastach w Polsce

Czerwono-czarne logotypy AB Foto rzucają się w oczy odwiedzających galerie handlowe, składając jednocześnie niepisaną obietnicę fachowej obsługi i rzetelnego doradztwa. Jest to najważniejszy punkt styku naszej marki z odbiorcami. Jeżeli lubisz bezpośredni kontakt z Klientami i dzielenie się swoją wiedzą i doświadczeniem, to praca w salonie AB Foto jest dla Ciebie.

Dział obsługi klienta w AB Foto

Dział obsługi klienta
Centrala AB Foto przy Al. Jerozolimskich w Warszawie

Jesteśmy partnerami naszych Klientów i służymy poradą nie tylko przed i w trakcie procesu zakupowego, ale także po nim. W dziale obsługi Klienta za punkt honoru stawiamy sobie rozwiązanie każdej sprawy i zadowolenie każdej osoby, która postanowiła z nami porozmawiać.

Dział marketingu w AB Foto

Dział marketingu
Centrala AB Foto przy Al. Jerozolimskich w Warszawie

Działy marketingu na całym świecie rywalizują w zawodach, w których nagrodą jest uwaga Klienta. Dlatego nasz #TeamMarketing sypie pomysłami jak z rękawa, by w kreatywny, budzący ciekawość i zaufanie sposób, informować użytkowników Internetu o promocjach oraz nowościach dostępnych w AB Foto.

Dział contentu w AB Foto

Dział contentu
Centrala AB Foto przy Al. Jerozolimskich w Warszawie

„Content is King”, jak powiedział Bill Gates. Z tak wybitną jednostką trudno się nie zgodzić, dlatego przyklaskujemy założycielowi Microsoftu i prężnie rozwijamy dział AB Foto odpowiedzialny za tworzenie treści.

Dział analityki w AB Foto

Dział analityki
Centrala AB Foto przy Al. Jerozolimskich w Warszawie

John Wannamaker, pionier nowoczesnej reklamy, stwierdził kiedyś: „Połowa pieniędzy, którą wydaję na reklamę, jest zmarnowana. Problem w tym, że nie wiem, która to połowa.” – nie chcąc dopuścić do takiej sytuacji analizujemy, analizujemy i jeszcze raz analizujemy! Każdy ruch, w sieci i nie tylko, by zminimalizować ryzyko przypadku i niepowodzenia.

Dział księgowości w AB Foto

Dział księgowości
Centrala AB Foto przy Al. Jerozolimskich w Warszawie

W dziale księgowości wszystko się musi zgadzać. I się zgadza, bo nasza ekipa od finansów, choć pracuje w zaciszu, to robi kawał dobrej roboty – niezbędnej do prawidłowego funkcjonowania firmy.

Dział IT w AB Foto

Dział IT
Centrala AB Foto przy Al. Jerozolimskich w Warszawie

Czuwanie nad prawidłowym funkcjonowaniem naszego sklepu internetowego to główne, ale nie jedyne zadanie specjalistów IT. Dzięki nim zautomatyzowaliśmy wiele powtarzalnych procesów, usprawniając tym samym funkcjonowanie pozostałych działów w firmie.

Dział wysyłki, magazyn AB Foto

Dział wysyłki / magazyn
Magazyn AB Foto przy ul. Żwirowej 68 w Puchałach pod Warszawą

Dzięki automatyzacji i naszemu nowoczesnemu magazynowi zlokalizowanemu tuż pod Warszawą, możesz być pewien, że zamówienie zostanie starannie przygotowane. W AB Foto priorytetem jest dbałość o jakość i bezpieczeństwo przesyłek, co gwarantuje, że produkty dotrą do Ciebie w idealnym stanie.

 

 

Mówią o nas
P r a c o w n i c y  o  A B  F o t o

 

Karolina o AB Foto

Karolina
Analityk sprzedaży

Pracuję w tej firmie już od kilku lat i mogę śmiało powiedzieć, że to miejsce, które sprzyja rozwojowi zawodowemu. Co najbardziej cenię, to atmosfera współpracy i wsparcia, która panuje w zespole. Wszyscy są tu bardzo pomocni i życzliwi, co sprawia, że nawet najtrudniejsze projekty stają się łatwiejsze do zrealizowania.

Tomek o AB Foto

Tomek
E-commerce graphic designer

Od pierwszego dnia zostałem bardzo ciepło przyjęty przez zespół. Wszyscy pracownicy są niezwykle pomocni i życzliwi, co znacząco ułatwiło mi aklimatyzację w nowym środowisku. Dzięki temu szybko opanowałem nowe narzędzia i procesy. Już w ciągu tego krótkiego okresu nauczyłem się wiele i czuję, że jest to miejsce, w którym mogę się rozwijać zawodowo.

Kasia o AB Foto

Kasia
Marketing automation specialist

Praca w AB Foto to ciągłe doskonalenie się w towarzystwie otaczających mnie, głodnych wiedzy ludzi. Nie ma tu miejsca na nudę, pracujemy w zgranym, wspierającym się zespole. Dbamy o work-life balance, skutecznie oddzielając życie prywatne od zawodowego, chociaż lubimy spotykać się towarzysko również po pracy.

Kasia o AB Foto

Daria
Asystentka w dziale marketingu

Praca w AB Foto to cenne doświadczenie na początku mojej kariery. Codziennie mam możliwość rozwoju, a atmosfera w dziale jest przyjazna i wspierająca. Czuję się zmotywowana i zainspirowana do dalszego rozwoju.

 

 

Praca w AB Foto - napisz do nas

Formularz kontaktowy

* - Pole wymagane

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium