Nikon Z fc – recenzja Patryka Erbetowskiego
Nikon Z fc – klasyczna konstrukcja z mocnym wnętrzem – recenzja Patryka Erbetowskiego

Obiecywaliśmy testy i recenzje sprzętu fotograficznego i dotrzymujemy słowa. Na nasz YouTube właśnie wjechał najnowszy film dotyczący Nikona Z fc. Od teraz regularnie będziemy Wam dostarczać praktycznej wiedzy i dzielić się naszym fotograficznym doświadczeniem. 

 

 

W pierwszym filmie z serii poznacie Patryka Erbetowskiego, naszego eksperta od sprzętu fotograficznego, który opowie o Nikonie Z fc, bezlusterkowcu w stylu vintage. Patryk to doświadczony fotograf, który od wielu lat testuje sprzęt i dzieli się swoimi spostrzeżeniami ze światem.

Nastawcie się na więcej, ponieważ od teraz Patryk regularnie będzie publikował filmy na naszym kanale i dostarczał Wam cennych wskazówek i informacji. Pamiętajcie, że nie chodzi tylko o przedstawienie sprzętu w jak najlepszym świetle, ale uświadomienie wszystkich aspektów związanych z jego użytkowaniem. 

Jeśli jesteście ciekawi co Patryk sądzi o Nikonie Z fc i czy oprócz wyglądu, który nawiązuje do kultowych analogów, aparat kryje w sobie jakieś innowacyjne funkcje, koniecznie obejrzyjcie film. Znajdziecie tam odpowiedź na to oraz na wiele innych pytań.

 

 

Koniecznie zasubskrybuj nasz kanał, żeby nie umknęły Ci żadne ciekawe treści. Dziel się opiniami i komentarzami pod filmem, bo to pomaga nam kształtować następne materiały. A może są jakieś konkretne modele sprzętu, o których chcesz dowiedzieć się więcej? Daj nam znać!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium