Konkurs fotograficzny Hoya Elements
Konkurs fotograficzny Hoya Elements

Weź udział w konkursie fotograficznym ELEMENTS marki Hoya – zdobądź wspaniałe nagrody! Pokaż, jak uwieczniasz żywioły w swoich zdjęciach. Swoje prace można zgłaszać do 31.07.2024. Nie przegap swojej szansy!

 


Żywioły to jedne z najbardziej spektakularnych zjawisk w otaczającym nas świecie, a celem fotografii od zawsze było ich wizualne przedstawienie. Bez wątpienia należą do nich woda, ogień, ziemia i powietrze. Fenomeny współczesnej planety to jednak już nie tylko kreacje natury, lecz także ich interpretacja, wykorzystanie zasobów przez człowieka oraz rozwój cywilizacyjny. Krajobraz miejski, wszechobecne błyski świetlne, a wśród nich największy żywioł - człowiek. 

Aby ukazać nieustanną ewolucję żywiołów, konieczne jest zastosowanie specjalnych narzędzi, które wydobędą głębię zjawisk. Nieodzownym akcesorium, pozwalającym na zarejestrowanie żywiołów, są filtry fotograficzne - polaryzacyjne, UV, ograniczające ilość światła (filtry szare) oraz neutralizujące jego odcień (Light Pollution). Marka Hoya posiada kompletne portfolio produktów o wysokiej jakości, gotowych do żywiołowego użytkowania. Fotograf ma do wyboru liczne serie filtrów, które posiadają nieograniczone spektrum możliwych zastosowań. 

Od dłuższego czasu obserwujemy niesamowite zdjęcia wykonane za pomocą produktów Hoya, dlatego nasz partner zdecydował się zorganizować konkurs fotograficzny ELEMENTS. Ten konkurs uwolni żywiołowość w każdym twórcy, a jej jedynym limitem będzie kreatywność. Nie jest to zwykła rywalizacja, lecz szansa na wzniesienie swoich możliwości fotograficznych na nowy, wyższy poziom. W konkursie można wygrać wspaniałe nagrody!

 

Konkurs fotograficzny Hoya – jak wziąć udział

Jaki jest przewodni żywioł Twojego fotograficznego świata? Opowiedz o tym, wyraź swoją kreatywność na Facebooku oraz Instagramie używając przy swoim zdjęciu hashtagu #hoyaelements oraz oznaczając oficjalny profil marki @hoyafilterspl na Facebooku lub @filtryhoya na Instagramie. Napisz do naszego partnera na profilu @hoyafilterspl na Facebooku lub @filtryhoya na Instagramie, potwierdzając, że zapoznałeś/aś się z regulaminem konkursu. Zgłoś swoje prace do konkursu już teraz i zdobądź fantastyczne nagrody! Wyniki konkursu ogłoszone zostaną do 10.08.2024. 

 

Wygraj ekskluzywne filtry Hoya w konkursie ELEMENTS

  • I Miejsce - zestaw filtrów szarych Hoya Prond EX, 67 mm
  • II Miejsce - filtr szary HD MK II IRND (0.9), 77 mm
  • III Miejsce - filtr polaryzacyjny Hoya Fusion Antistatic Next, 77 mm

 

Konkurs fotograficzny Hoya

 

Profesjonalne jury wybierze najlepsze prace

W konkursie ELEMENTS jury stanowić będzie zespół ekspertów z Next77, którzy mają szerokie doświadczenie w dziedzinie fotografii. W skład jury wejdą także Ambasadorzy marki Hoya, znani ze swojego profesjonalizmu i osiągnięć fotograficznych. Jury dokładnie przeanalizuje wszystkie zgłoszone prace, biorąc pod uwagę kreatywność, technikę wykonania oraz zgodność z tematem konkursu. Każda zgłoszona fotografia będzie oceniana z najwyższą starannością, aby wyłonić najciekawsze i najbardziej inspirujące prace.

Po dokładnej analizie jury ogłosi zwycięzców konkursu ELEMENTS. Wybrane prace zostaną przedstawione wraz z uzasadnieniem wyboru, co pozwoli uczestnikom zrozumieć, na jakie aspekty zwracało uwagę jury i co zdecydowało o przyznaniu nagród.

  

Masz czas do końca lipca – weź udział w konkursie ELEMENTS

Termin zgłaszania prac do konkursu ELEMENTS potrwa do 31 lipca 2024 roku. To okres, w którym wszyscy zainteresowani uczestnicy mogą nadsyłać swoje zgłoszenia. Szczegółowy regulamin konkursu jest dostępny tutaj. Zachęcamy do zapoznania się z nim przed przystąpieniem do konkursu, aby mieć pełną świadomość zasad i wymagań. 

Kategorie
Ostatnio na blogu
Inteligentna Fabryka Xiaomi w Changping w Pekinie

Xiaomi otwiera w pełni zautomatyzowaną fabrykę w Pekinie, przekształcając produkcję swoich flagowych smartfonów. Nowoczesne technologie i inwestycje w wysokości 1,3 miliarda złotych umożliwiają produkcję do 30 000 urządzeń dziennie, w tym modeli MIX Fold 4 i MIX Flip.

Archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
Popularne tagi
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium