towar niedostępny
Dostępny
Opis
Benro Tortoise TTOR14C - kompaktowy statyw podróżny
Mały, ale potężny statyw z serii Tortoise TTOR14C został opracowany dla tych, którzy szukają kompaktowego, lekkiego statywu podróżnego, który oferuje wyjątkową stabilność i udźwig (12 kg) umożliwiający pracę z najbardziej rozbudowanymi konfiguracjami sprzętowymi. Bez dodatkowej kolumny środkowej średnica złożonego żółwia wynosi zaledwie 3,1 cala (8 cm), co czyni go niezwykle przenośnym i łatwym do przechowywania w plecaku.
Specyfikacja
| Przeznaczenie | Fotografia |
| Głowica w zestawie | Nie |
| Udźwig | Powyżej 10 kg |
| Wysokość maksymalna | 122 cm |
| Wysokość minimalna | 10 cm |
| Długość po złożeniu | 45,5 cm |
| Liczba sekcji | 4 |
| Materiał | Włókno węglowe |
| Waga | 0,98 kg |
| Dołączone akcesoria | Pokrowiec |
| Kod sklepu (SKU) | TTOR14C |
| Kod producenta (EAN) | 6931747314300 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.