Statyw wideo Benro Aero A3883T + głowica S6 Pro
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Statyw wideo Benro Aero 7
Statyw wideo Aero 7 firmy Benro posiada zdejmowaną głowicę wideo z płaską podstawą oraz 3 aluminiowe 4-sekcyjne nogi. System osiąga maksymalną wysokość 183 cm przy rozłożonej kolumnie centralnej i posiada odwrotnie składane nogi, dzięki czemu długość statywu wynosi tylko 70,5 cm. Dzięki temu doskonale sprawdza się w podróży, ponieważ jest na tyle kompaktowy, że mieści się w wielu plecakach, walizkach i torbach na sprzęt.
Statyw z funkcją monopodu
Benro Aero 7 to kompaktowy statyw podróżny, który można przekształcić w monopod. Posiada kompaktową głowicę z płaską podstawą 65mm, która pozwala na przenoszenie jej bezpośrednio na większość sliderów, wysięgników i innych urządzeń wspomagających. Głowica wytrzymuje obciążenie do 6 kg i oferuje 5-stopniową przeciwwagę.
Statyw wideo Benro Aero 7 z głowicą kulową S6 Pro
S4 PRO to wszechstronna głowica wideo z płaską podstawą, przeznaczona zarówno do małych aparatów, jak i smartfonów. Głowica ta ma możliwość pracy w pionie w zakresie + 90 / -75 °, natomiast zakres obrotu w poziomie wynosi pełne 360 °. W zestawie znajduje się szybkozłączka, którą można przesuwać zarówno do przodu, jak i do tyłu, by uzyskać optymalną pozycję dla kamery. Płytkę można zablokować, aby uniknąć niebezpiecznego przesuwu lub wyślizgnięcia kamery z głowicy przy pracy na dużych przechyłach.
Specyfikacja
| Przeznaczenie | Film |
| Głowica w zestawie | Tak |
| Udźwig | Do 6 kg |
| Wysokość maksymalna | 184 cm |
| Wysokość minimalna | 34 cm |
| Długość po złożeniu | 70,5 cm |
| Liczba sekcji | 4 |
| Materiał | Aluminium |
| Waga | 4,08 kg |
| Kod sklepu (SKU) | A3883TS6PRO |
| Kod producenta (EAN) | 6931747313044 |
| Gwarancja | Standardowa |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.