Statyw wideo Benro Aero A2883F + głowica S4 Pro
5
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Statyw wideo Benro Aero 4
Statyw wideo Aero 4 firmy Benro posiada zdejmowaną głowicę wideo z płaską podstawą oraz 3 aluminiowe 4-sekcyjne nogi. System osiąga maksymalną wysokość 165,5 cm przy rozłożonej kolumnie centralnej i posiada odwrotnie składane nogi, dzięki czemu długość statywu wynosi tylko 50 cm. Dzięki temu doskonale sprawdza się w podróży, ponieważ jest na tyle kompaktowy, że mieści się w wielu plecakach, walizkach i torbach na sprzęt.
Głowica z udźwigiem do 4 kg
Głowica wideo, która wytrzymuje obciążenie do 4 kg, posiada oddzielne elementy sterujące obrotem i pochyleniem, co zapewnia płynne i precyzyjne ruchy kamery. Aby zwiększyć wszechstronność systemu, jedna z nóg statywu jest odłączana i można ją połączyć z kolumną centralną, aby w razie potrzeby przekształcić system w monopod. W zestawie znajduje się wyściełany futerał i pasek do przenoszenia.
Statyw wideo Benro Aero 4 z głowicą kulową S4 Pro
S4 PRO to wszechstronna głowica wideo z płaską podstawą, przeznaczona zarówno do małych aparatów, jak i smartfonów. Głowica ta ma możliwość pracy w pionie w zakresie + 90 / -75 °, natomiast zakres obrotu w poziomie wynosi pełne 360 °. W zestawie znajduje się szybkozłączka, którą można przesuwać zarówno do przodu, jak i do tyłu, by uzyskać optymalną pozycję dla kamery. Płytkę można zablokować, aby uniknąć niebezpiecznego przesuwu lub wyślizgnięcia kamery z głowicy przy pracy na dużych przechyłach.
Specyfikacja
| Przeznaczenie | Film |
| Głowica w zestawie | Tak |
| Udźwig | Do 4 kg |
| Wysokość maksymalna | 165,5 cm |
| Wysokość minimalna | 55,5 cm |
| Długość po złożeniu | 66,5 cm |
| Liczba sekcji | 4 |
| Materiał | Aluminium |
| Waga | 2,86 kg |
| Dołączone akcesoria | Pokrowiec |
| Kod sklepu (SKU) | A2883FS4PRO |
| Kod producenta (EAN) | 6931747313013 |
| Gwarancja | Standardowa |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.