Realme GT 7 5G 12/512 GB Niebieski - IceSense Blue
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
realme GT 7 5G Dual Sim 12/512 GB Niebieski - Blue
Specyfikacja
| Typ ekranu | AMOLED 8T LTPO |
| Przekątna ekranu | 6,78" |
| System operacyjny | Android 15 (Realme UI 6.0) |
| Rozdzielczość ekranu | 1264 x 2780 pikseli (1.5K / FHD+); Wyświetlacz Pro-Esports o jasności 6000 nitów |
| Zagęszczenie pikseli (ppi) | 450 ppi |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 120 Hz |
| Aparatu tylny - główny (MP) | 50 Mpix - główny, 8 Mpix - ultraszerokokątny, 50 Mpix - teleobiektyw |
| Aparatu przedni (MP) | 32 Mpix |
| Przysłona | f/1.8 - tylny główny, f/2.0 - teleobiektyw |
| Rozdzielczość nagrywania wideo | 4K 120fps - nagrywanie, 4K 120fps - Dolby Vision, 4k 60fps - tryb podwodny, 4k 60fps - filmy selfie |
| Procesor | MediaTek Dimensity 9400e |
| Układ graficzny | ARM Immortalis-G720 |
| Pamięć RAM | 12 GB |
| Pamięć wbudowana | 512 GB |
| Slot na kartę pamięci | Nie |
| Pojemność baterii | 7000 mAh; Bateria tytanowa, technologia z anodą krzemową; Do 48 h używania na jednym naładowaniu |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Moc szybkiego ładowania [W] | 120 W SuperVOOC |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Łączność | 5G, Bluetooth 6.0, Wi-Fi |
| Dual SIM | Tak |
| Dual SIM | 2x Nano-SIM |
| NFC | Tak |
| USB - złącza | USB‑C |
| Nawigacja satelitarna | GPS |
| Materiał obudowy | Wyświetlacz: szkło Corning Gorilla Glass 7i; Rama: plastikowy kompozyt; Panel tylny: grafen IceSense |
| Odporność | IP66, IP68, IP69 |
| Czytnik linii papilarnych | W ekranie |
| Czujniki | Czujnik zbliżeniowy, Czujnik światła otoczenia, Czujnik temperatury barwowej, Kompas elektroniczny, Akcelerometr, Żyroskop |
| Dodatkowe informacje | Dwa głośniki stereo; OReality Audio; Hi-Res Audio; Dwa mikrofony z redukcją szumów;Dolby Atmos; Dolby Vision; HDR 10+; Tryb Eye Comfort; Wydajne chłodzenie 360 stopni, komora parowa Airflow VC 7700 mm2; AI Planner; AI Gaming Coach; Układ SignalCatcher. |
| Wysokość (mm) | 162,42 mm |
| Szerokość (mm) | 76,13 mm |
| Grubość (mm) | 8,3 mm |
| Waga (g) | 206 g |
| Kolor | Niebieski |
| Seria | realme GT 7 |
| W zestawie | Przewód USB, igła do wysuwania tacki sim, instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | 95REA833 |
| Kod producenta (EAN) | 6941764466890 |
| Gwarancja | Standardowa |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.