Powerbank Ugreen PB532 20000 mAh 30 W Szary - Grey
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Powerbank Ugreen PB532 20000 mAh 30 W Szary - Grey
Ten wydajny powerbank 20000 mAh marki Ugreen to idealny powerbank do telefonu, który dzięki mocy 30 W oraz portom USB-C zapewnia błyskawiczne odnawianie energii w standardzie Fast Charge. Certyfikowany jako bezpieczny powerbank do samolotu, model ten oferuje zaawansowaną ochronę i doskonale sprawdza się jako dodatkowe źródło zasilania do iPhone podczas dalekich podróży.
Specyfikacja
| Pojemność | 20 000 mAh |
| Rodzaj ogniwa | Litowo - jonowe |
| Liczba złączy | 3 |
| Rodzaje złączy | 2x USB-C; USB-A |
| Napięcie wejściowe (V) | Wspiera szybkie ładowanie do 30 W (5V, 9V, 12V, 15V, 20V) |
| Napięcie wyjściowe (V) | Wyjście USB-C1/C2 - 5V/3A; 9V/3A; 12V/2,5A; 15V/2A; 20V/1,5A; Wyjście USB-A - 10V/2,25A; 5V/3A; 9V/2A; 12V/1,5A |
| Moc | 30 W |
| Kolor dominujący | Szary |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Dodatkowe informacje | Wyświetlacz LED, tryb niskiego prądu (Low Current Mode), obsługa PD, PPS, QC, SCP, FCP, AFC, UFCS, zgodność z normami lotniczymi |
| Odporność i certyfikaty | 10-warstwowa ochrona; certyfikaty URCA, CCC, CE, PSE, FCC |
| Wysokość | 154,3 mm |
| Szerokość | 70 mm |
| Grubość | 29,8 mm |
| Waga | 453,3 g |
| Akcesoria dodatkowe | Kabel USB-C, instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | 55989B |
| Kod producenta (EAN) | 6941876268733 |
| Gwarancja | 24 miesięce (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.