Powerbank Teltech TPB-10 10000 mAh 22.5 W Biały - White
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Powerbank Teltech TPB-10 10000 mAh 22.5 W Biały - White
Teltech TPB-10 to nowoczesny powerbank 10000 mAh, który dzięki maksymalnej mocy 22,5 W zapewnia szybkie i sprawne ładowanie Twoich urządzeń mobilnych. Wyposażony w cyfrowy wyświetlacz LED oraz trzy porty (USB-A i USB-C), ten biały powerbank do telefonu umożliwia bieżące kontrolowanie stanu energii i zasilanie kilka gadżetów jednocześnie. Dzięki zastosowaniu ogniw litowo-polimerowych oraz inteligentnej identyfikacji napięcia, jest to wyjątkowo bezpieczny i trwały towarzysz każdej trasy.
Specyfikacja
| Pojemność | 10 000 mAh |
| Rodzaj ogniwa | Litowo - polimerowe |
| Liczba złączy | 3 |
| Rodzaje złączy | 2x USB-A, 1x USB-C |
| Napięcie wejściowe (V) | 5 V / 9 V |
| Napięcie wyjściowe (V) | 5 V / 9 V / 12 V; 5 A |
| Moc | 22,5 W |
| Kolor dominujący | Biały |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Dodatkowe informacje | Cyfrowy wyświetlacz LED poziomu naładowania (%); Inteligentna identyfikacja urządzenia; Możliwość ładowania trzech urządzeń jednocześnie. |
| Waga | 254 g |
| Akcesoria dodatkowe | Instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | 37474 |
| Kod producenta (EAN) | 5904238728413 |
| Gwarancja | 12 miesięcy (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.