Realme GT 7 5G 12/256GB Niebieski - IceSense Blue
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Realme GT 7 5G DS 12GB RAM 256GB Blue
Nowoczesny smartfon realme GT 7 256GB w kolorze niebieskim redefiniuje standardy wydajności dzięki akumulatorowi 7000 mAh z funkcją superszybkiego ładowania 120 W. Bateria zostanie naładowana do pełna już w 40 minut i posłuży nawet do 2 dni użytkowania. Urządzenie zapewnia płynność obsługi wielu aplikacji równocześnie dzięki wydajnemu, 8-rdzeniowemu procesorowi MediaTek Dimensity 9400E z systemem operacyjnym Android 15 oraz 12 GB pamięci RAM. Ponadto telefon realme GT 7 posiada 256 GB pamięci wbudowanej, na której możesz przechowywać wiele plików - od dokumentów, screenshotów i zdjęć, aż po audio i wideo.
Sztuczna inteligencja zawsze pod ręką
Dzięki inteligentnym funkcjom AI wspierającym intuicyjną obsługę telefonu, można z łatwością korzystać z jego opcji bez konieczności wyszukiwania ustawień w menu. Entuzjaści fotografii docenią Gumkę AI przy edycji zdjęć i filmów wideo, zaś miłośnicy gier - inteligentny tryb GT Boost 2.0 i Trenera Gier AI pomagające zachować płynność rozgrywki nawet przy najbardziej wymagających tytułach. Z kolei dzięki Google Gemini możliwe jest rozpoznawanie i wyszukiwanie przedmiotów na zdjęciach, automatyczne tworzenie wiadomości i opisów zdjęć. Funkcje AI w Realme GT 7 to także Inteligentna pętla i podsumowanie nagrań.
Bogactwo możliwości fotograficznych smartfonu realme GT 7
Wyposażone w aparat szerokokątny 50 MP Sony IMX906 z OIS i błyskawiczny autofokus urządzenie realme GT 7 umożliwia wykonywanie zdjęć bez efektu odblasków. Wyposażony jest w wiele trybów rozszerzających możliwości dla tych, którzy lubią uchwycić chwile na fotografiach lub filmach: tryb filmu poklatkowego, optyczną stabilizację obrazu, tryb nocny i wykonywanie zdjęć w trudnych warunkach oświetleniowych, tryb panoramiczny i portretowy, 20-krotne zbliżenie cyfrowe i 2-krotne zbliżenie optyczne oraz tryb Pro - do ręcznego ustawiania parametrów aparatu. Tylne obiektywy aparatu nagrają filmy w jakości Ultra HD 4K, a ponadto można nagrywać w zwolnionym tempie 120 klatek na sekundę oraz w slow-motion. Dzięki zaawansowanym opcjom wspomaganym AI łatwo wykonać również filmy time-lapse. Osoby chcące zwiększyć możliwości fotograficzne aparatu mogą się wspomóc dodatkowo obiektywem makro do telefonu Apexel APL-MS01, dzięki któremu uchwycisz więcej detali na ujęciach wykonanych z bardzo bliska.
Ekran AMOLED 120Hz Rainwater Touch - Na każdą pogodę
Telefon mobilny realme GT 7 wyposażony został w niezwykle odporny ekran dotykowy AMOLED 120 Hz z funkcją Rainwater Touch, który zachowa płynność obrazu nawet w niekorzystnych warunkach pogodowych jak intensywne opady deszczu czy śniegu. Ponadto dzięki wspomnianej funkcji ochronnej wytrzyma również wysokie temperatury czy wysoką wilgotność powietrza. W dodatku jest odporny na piasek, kurz czy pył nie pozostawiając zabrudzeń czy zarysowań, a dzięki szczelnej konstrukcji, nie dostają się one pod szkło. Rozdzielczość 2780 x 1264 pikseli oraz przekątna ekranu 6,78 cala zapewnią wygodne przeglądanie zawartości urządzenia, zaś dzięki częstotliwości odświeżania 120 Hz można płynnie przeglądać treści internetowe i grać w gry. Wszystko znajduje się pod ochronną warstwą wytrzymałego szkła Corning Gorilla Glass 7i.
Dodatkowe funkcje smartfonu realme GT 7
Urządzenie wyposażone jest również w inne dodatkowe funkcje, jak dokonywanie płatności zbliżeniowych NFC, akcelerometr, żyroskop, czujnik światła otoczenia i czujnik zbliżeniowy, e-kompas oraz sensor temperatury koloru. Dodatkowo wyposażony został w Dual SIM mogący pomieścić dwie karty nano-SIM. W zestawie do smartfonu dołączone jest etui oraz kabel USB-C, który można podłączyć do ładowarki sieciowej 20 W Power Delivery Somostel SMS-78 kabel USB-C niebieskiej bądź innej, a także do ładowarek samochodowych, dzięki którym ładuje się baterie w trakcie podróży.
Specyfikacja
| Typ ekranu | AMOLED 8T LTPO |
| Przekątna ekranu | 6,78″ |
| System operacyjny | Android 15 (Realme UI 6.0) |
| Rozdzielczość ekranu | 1264 x 2780 pikseli (1.5K / FHD+); Wyświetlacz Pro-Esports o jasności 6000 nitów |
| Zagęszczenie pikseli (ppi) | 450 ppi |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 120 Hz |
| Aparatu tylny - główny (MP) | 50 Mpix - główny, 8 Mpix - ultraszerokokątny, 50 Mpix - teleobiektyw |
| Aparatu przedni (MP) | 32 MP |
| Przysłona | f/1.8 - tylny główny, f/2.0 - teleobiektyw |
| Rozdzielczość nagrywania wideo | 4K 120fps - nagrywanie, 4K 120fps - Dolby Vision, 4k 60fps - tryb podwodny, 4k 60fps - filmy selfie |
| Procesor | MediaTek Dimensity 9400e |
| Układ graficzny | ARM Immortalis‑G720 |
| Pamięć RAM | 12 GB |
| Pamięć wbudowana | 256 GB |
| Slot na kartę pamięci | Nie |
| Pojemność baterii | 7000 mAh; Bateria tytanowa, technologia z anodą krzemową; Do 48 h używania na jednym naładowaniu |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Moc szybkiego ładowania [W] | 120 W SuperVOOC |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Łączność | 5G, Bluetooth 6.0, Wi-Fi |
| Dual SIM | Tak |
| Dual SIM | 2x NanoSIM |
| NFC | Tak |
| USB - złącza | 1x USB‑C, 2x gniazdo kart nanoSIM |
| Nawigacja satelitarna | GPS |
| Materiał obudowy | Wyświetlacz: szkło Corning Gorilla Glass 7i; Rama: plastikowy kompozyt; Panel tylny: grafen IceSense |
| Odporność | IP66, IP68, IP69 |
| Czytnik linii papilarnych | W ekranie |
| Czujniki | Czujnik zbliżeniowy, Czujnik światła otoczenia, Czujnik temperatury barwowej, Kompas elektroniczny, Akcelerometr, Żyroskop |
| Dodatkowe informacje | Dwa głośniki stereo; OReality Audio; Hi-Res Audio; Dwa mikrofony z redukcją szumów;Dolby Atmos; Dolby Vision; HDR 10+; Tryb Eye Comfort; Wydajne chłodzenie 360 stopni, komora parowa Airflow VC 7700 mm2; AI Planner; AI Gaming Coach; Układ SignalCatcher. |
| Wysokość (mm) | 162,42 mm |
| Szerokość (mm) | 76,13 mm |
| Grubość (mm) | 8,3 mm |
| Waga (g) | 206 g |
| Kolor | Niebieski |
| Seria | realme GT 7 |
| W zestawie | Przewód USB, igła do wysuwania tacki sim, instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | 631002003255 |
| Kod producenta (EAN) | 6941764466838 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.