towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Vivo V70 8/256GB Czarne - Authentic Black
Specyfikacja
| Typ ekranu | AMOLED |
| Przekątna ekranu | 6.59" |
| System operacyjny | OriginOS 6 (Android 16) |
| Rozdzielczość ekranu | 2750 x 1260 pikseli |
| Jasność ekranu | 5000 nitów |
| Zagęszczenie pikseli (ppi) | 459 ppi |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 120 Hz |
| Aparatu tylny - główny (MP) | 50 MP ZEISS OIS - główny, 8 MP - ultraszerokokątny, 50 MP - teleobiektyw. |
| Aparatu przedni (MP) | 50 MP ZEISS |
| Przysłona | f/1,88 - główny, f/2,2 - szerokokątny, f/2.65 - teleobiektyw, f/2,0 - przedni. |
| Rozdzielczość nagrywania wideo | 4K, 1080P, 720P. |
| Procesor | Snapdragon 7 Gen 4 (8 rdzeniowy) |
| Układ graficzny | Adreno 722 |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Pamięć wbudowana | 256 GB |
| Slot na kartę pamięci | Nie |
| Pojemność baterii | 6500 mAh (typowa), Akumulator: litowo-jonowy, Czas pracy: 40h (odtwarzanie wideo). |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Moc szybkiego ładowania [W] | 90 W |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Łączność | 5G, Wi-Fi 5, Bluetooth 5.4 |
| Dual SIM | Tak |
| Dual SIM | 2 x nanoSIM |
| NFC | Tak |
| USB - złącza | USB-C, gniazdo nanoSIM |
| Nawigacja satelitarna | GPS, BeiDou, GLONASS, Galileo, QZSS, NavIC. |
| Materiał obudowy | Wyświetlacz - szkło, Ramka - tworzywo sztuczne, Tył - włókno szklane. |
| Odporność | IP68 i IP69 |
| Czytnik linii papilarnych | W ekranie |
| Czujniki | Akcelerometr, E-kompas, Czujnik oświetlenia otoczenia, Czujnik zbliżeniowy, Żyroskop, Nadajnik podczerwieni. |
| Dodatkowe informacje | Funkcje AI, Pamięć LPDDR5X, Pamięć wewnętrzna UFS 4.1, System chłodzenia VC, Funkcja dźwięku HyperSense, Google Gemini Live, Silnik Origin Smooth Engine. |
| Wysokość (mm) | 157,52 mm |
| Szerokość (mm) | 74,33 mm |
| Grubość (mm) | 7,59 mm |
| Waga (g) | 187 g |
| Kolor | Czarny |
| Seria | Vivo V |
| W zestawie | Przewód USB-C, Igła do wysuwania tacki SIM, Instrukcja. |
| Kod sklepu (SKU) | 5671950 |
| Kod producenta (EAN) | 6932204518514 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.