Powerbank AWEI P102K 80000 mAh 22.5 W PD Czarny - Black
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Powerbank AWEI P102K 80000 mAh 22.5 W PD Czarny - Black
Powerbank 80000mah AWEI P102K to niezawodny powerbank do telefonu o gigantycznej pojemności, który umożliwia wielokrotne ładowanie urządzeń podczas dalekich wypraw lub sytuacji awaryjnych. Ten nowoczesny powerbank Fast Charge o mocy 22,5 W umożliwia zasilanie pięciu urządzeń jednocześnie, dodatkowo został wyposażony w praktyczną latarkę LED oraz wygodny pasek na nadgarstek.
Specyfikacja
| Pojemność | 80 000 mAh |
| Rodzaj ogniwa | Litowo - polimerowe |
| Liczba złączy | 5 |
| Rodzaje złączy | 3 x USB-A, 2 x USB-C |
| Napięcie wejściowe (V) | USB-C1: 5V ⎓ 3A / 9V ⎓ 2A / 12V ⎓ 1.5A (18W); USB-C2: 5V ⎓ 2A / 9V ⎓ 2A / 12V ⎓ 1.5A (18W); USB-A1: 5V ⎓ 3A / 9V ⎓ 2A / 10V ⎓ 2.25A / 12V ⎓ 1.5A (22.5W); USB-A2/3: 5V ⎓ 2A (10W) |
| Napięcie wyjściowe (V) | USB-C1: 5V ⎓ 3A / 9V ⎓ 2.22A / 12V ⎓ 1.67A (20W); USB-A: 5V ⎓ 2A (10W) |
| Moc | 22,5 W |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Dodatkowe informacje | Jednoczesne ładowanie 5 urządzeń; Wsparcie technologii Fast Charge; Diody LED informujące o poziomie energii; Wbudowana latarka; Pasek na nadgarstek. |
| Odporność i certyfikaty | Ochrona przed przeładowaniem, przegrzaniem i zwarciem |
| Wysokość | 139 mm |
| Szerokość | 75 mm |
| Grubość | 75 mm |
| Waga | 1100 g |
| Akcesoria dodatkowe | Instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | AWE000308 |
| Kod producenta (EAN) | 6954284026918 |
| Gwarancja | 12 miesięcy (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.