Powerbank Ugreen PB311 10000 mAh Czarny - Black
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Powerbank 10000mAh Ugreen PB311, USB + USB-C, 20W PD (czarny)
W dobie wszechobecnych urządzeń mobilnych powerbank stał się niezbędnym akcesorium dla każdego z nas. Model PB311 od Ugreen oferuje solidną pojemność 10000mAh, co umożliwia wielokrotne naładowanie większości smartfonów. Dzięki technologii Power Delivery o mocy 20W możesz szybko i efektywnie przywrócić energię swoim urządzeniom zarówno przez port USB-C, jak i USB-A. Dzięki lekkiej, minimalistycznej konstrukcji powerbank świetnie sprawdza się na co dzień i w podróży.
Wszechstronne możliwości ładowania
Ugreen PB311 jest wyposażony w zaawansowane opcje ładowania, umożliwiające podłączenie różnorodnych urządzeń — bez ograniczeń w kompatybilności. Port USB-C, służący zarówno do ładowania powerbanku, jak i zasilania innych urządzeń, obsługuje napięcia 5V/3A, 9V/2.22A oraz 12V/1.67A. Z kolei port USB-A z funkcją szybkiego ładowania 22.5W pozwala na korzystanie z napięć 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A, 4.5V/5A oraz 5V/4.5A. Maksymalna łączna moc wyjściowa urządzenia wynosi 5V/3A, co oznacza, że możemy jednocześnie ładować dwa urządzenia bez obaw o ich uszkodzenie.
Technologia i bezpieczeństwo
Wykorzystanie akumulatora Li-Polymer gwarantuje nie tylko długą żywotność powerbanku, ale także bezpieczeństwo użytkowania. Tego typu akumulatory są znane z większej stabilności chemicznej i odporności na uszkodzenia, co przekłada się na bezpieczeństwo użytkownika i urządzeń. W modelu PB311 Ugreen zastosował sprawdzone rozwiązania, by zapewnić niezawodność w każdej sytuacji.
Specyfikacja
| Pojemność | 10 000 mAh |
| Rodzaj ogniwa | Litowo-polimerowe |
| Liczba złączy | 2 |
| Rodzaje złączy | USB-C, USB-A |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Dodatkowe informacje | Technologia Power Delivery 20 W (USB-C), 22,5 W (USB-A); Wejście USB-C: 5V/3A, 9V/2.22A, 12V/1.67A; Wyjście USB-C: 5 V/3 A, 9 V/2,22 A, 12 V/1,67 A; Wyjście USB-A: 5 V/3 A, 9 V/2 A, 12 V/1,5 A, 4,5 V/5 A, 5 V/4,5 A; Wskaźnik naładowania LED. |
| Wysokość | 132 mm |
| Szerokość | 66 mm |
| Grubość | 16,5 mm |
| Waga | ~300 g |
| Kod sklepu (SKU) | 25742 |
| Kod producenta (EAN) | 6941876227426 |
| Gwarancja | 24 miesięce (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.