towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Sony Xperia 5 V 5G 8/128 GB czarna
Sony Xperia 5 V to smartfon, który łączy najlepsze technologie i kompaktową, elegancką formę. Oferując fantastyczny ekran OLED 120 Hz, wyjątkową wydajność procesora Qualcomm Snapdragon 8 gen 2, niezrównaną jakość dźwięku oraz profesjonalne możliwości fotograficzne aparatów z optyką zaprojektowaną przez legendarną markę Zeiss, jest idealnym wyborem dla tych, którzy nie uznają kompromisów. Pozwól sobie na więcej z Sony Xperia 5 V.

Sony Xperia 5 V 5G 8/128 GB Silver - rewolucyjny wyświetlacz OLED
Sony Xperia 5 V na nowo definiuje pojęcie perfekcja obrazu. Panoramiczny ekran OLED o proporcjach 21:9, przekątnej 6.1 calowa i rozdzielczości Full HD+ zachwyca żywymi kolorami i głęboką czernią. Dzięki technologii HDR, wyświetlaniu 100% kinowej palety barw DCI-P3 i odświeżaniu 120 Hz, każda treść wygląda imponująco, niezależnie od tego, czy edytujesz zdjęcia lub klipy wideo, przeglądasz internet, oglądasz filmy, czy grasz w gry. Profesjonalni twórcy foto / wideo na pewno docenią tryb oparty na technologii CineAlta - inspirowany odwzorowaniem kolorów na referencyjnych monitorach z linii Master.

Sony Xperia 5 V 5G 8/128 GB Silver - wielozadaniowość na poważnie
Chcesz jednocześnie oglądać film i pisać SMS-y i nawigować po mapie? Praktyczny interfejs użytkownika dla trybu wielu okien, pozwoli szybko i wygodnie działać w kilku aplikacjach.

Sony Xperia 5 V 5G 8/128 GB Silver - obiektywy Zeiss
Stań się ekspertem mobilnej fotografii z Xperia 5 V. Złap decydujący moment i ulotne emocje z najwyższej klasy aparatami z optyką stworzoną przez kultową firmę Zeiss. Aparat główny z innowacyjnym, dwuwarstwowym sensorem Exmor T o efektywnej rozdzielczości 48 Mpix i jasnym obiektywem f/1.9 umożliwia wykonywanie perfekcyjnych zdjęć 12 Mpix z odpowiednikiem ogniskowej 24 mm lub 48 mm. Zestaw uzupełnia krajobrazowa kamera z sensorem Exmor RS 12 Mpix z ultra szerokokątną optyką o polu widzenia 123° i odpowiedniku ogniskowej 16 mm. Zaawansowane algorytmy przetwarzania obrazu, automatyczna analiza ostrości, balansu bieli i ekspozycji z wykorzystaniem sztucznej inteligencji gwarantują doskonałe rezultaty w każdej sytuacji. Tryb profesjonalny i zaawansowane ustawienia manualne pozwalają na pełną kontrolę nad każdym ujęciem. Na fanów autoportretów czeka kamera do selfie z przetwornikiem 12 Mpix i zaawansowanymi algorytmami zdjęć portretowych.

Sony Xperia 5 V 5G 8/128 GB Silver - zaawansowana kamera 4K
Nagrywaj perfekcyjne filmy HDR w rozdzielczości 4K UHD z prędkością od 24 do 120 klatek na sekundę i uwieczniaj każdy detal z niezwykłą precyzją. Wyjątkowy system stabilizacji obrazu Sony Optical SteadyShot z technologią FlawlessEye zapobiega drganiom, a Ty możesz cieszyć się idealnie stabilnymi ujęciami w każdej sytuacji. Zaawansowany profil S-Cinetone zatroszczy się o naturalny odcień skóry rejestrowanych osób. Para mikrofonów stereofonicznych przechwytuje dźwięki z otoczenia, a trzeci mikrofon, przeznaczony do nagrywania głosu, rejestruje przede wszystkim to, co mówisz. W nagraniu czystego i wyraźnego dźwięku do Twoich filmów pomaga też inteligentny filtr przeciwwietrzny. Możesz też prowadzić strumieniowe transmisje na żywo w aplikacji Video Pro.

Sony Xperia 5 V 5G 8/128 GB czarna - inteligentna wydajność z Snapdragon 8 Gen 2
Nowoczesny procesor Snapdragon 8 Gen 2 wykorzystuje innowacyjne rozwiązania w dziedzinie sztucznej inteligencji, aby dostarczać topową wydajność i zwiększyć efektywność baterii. Dzięki szybszemu i bardziej efektywnemu przetwarzaniu wielu zadań, możesz fotografować, nagrywać filmy, oglądać wideo, przeglądać Internet, komunikować się i grać przez dłuższy czas bez ograniczenia wydajności.

Sony Xperia 5 V 5G 8/128 GB czarna - przyjemnie chłodny
Energooszczędny procesor Snapdragon 8 gen 2 i zaawansowany układ odprowadzanie ciepła o zwiększonej o 40% powierzchni sprawiają, że Xperia 5 V nie będzie się przegrzewać nawet po długim intensywnym użytkowaniu.

Sony Xperia 5 V 5G 8/128 GB czarna - wspaniały dźwięk, nie tylko dla audiofila
Xperia 5 V to wyjątkowa propozycja dla osób, które cenią sobie doskonały dźwięk bez kompromisów. To bez znaczenia, czy słuchasz muzyki, oglądasz najnowszy serial lub grasz w ulubioną grę: możesz skorzystać z pełnowymiarowych głośników stereo, klasycznego złącza słuchawkowego 3,5 mm z wysokiej jakości torem audio oraz łączności bezprzewodowej Bluetooth LE z rewelacyjnym kodekiem LDAC. Dzięki systemowi DSEE Ultimate każdy dźwięk brzmi jeszcze lepiej. Zaawansowane przetwarzanie z użyciem sztucznej inteligencji przywraca szczegółowość nagrań z niższym bitratem, odtwarzanych zarówno z lokalnych plików, jak i serwisów streamingowych.

Sony Xperia 5 V 5G 8/128 GB czarna - pojemny i trwały akumulator
Bateria o pojemności 5000 mAh z funkcją inteligentnego zarządzania energią zapewnia Sony Xperia 5 V cały dzień intensywnego działania. Szybkie ładowanie USB Power Delivery pozwala w mgnieniu oka uzupełnić energię, a tryb Stamina wydłuża czas działania, kiedy najbardziej tego potrzebujesz. Tryb ładowanie adaptacyjne Xperia zabezpiecza akumulator przed przeciążeniem, zwiększając jego żywotność. Oczywiście, nie zabrakło możliwości ładowania bezprzewodowego zgodnego ze standardem QI.

Sony Xperia 5 V 5G 8/128 GB czarna - elegancja i wytrzymałość
Xperia 5 V zachwyca nie tylko designem. Smukła obudowa smartfona chroniona przez szkło Corning Gorilla Glass Victus 2 została wykonana z najwyższej jakości materiałów. Certyfikaty IPX5/ IPX8 oraz IP6X gwarantują zwiększoną odporność na wodę i kurz, dzięki czemu Xperia 5 V sprawdzi się w każdych warunkach.

Specyfikacja
| Typ ekranu | Dotykowy, OLED |
| Przekątna ekranu | 6,1" |
| System operacyjny | Android 13 |
| Rozdzielczość ekranu | 2520 x 1080 piks. |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 120 Hz |
| Aparatu tylny - główny (MP) | 52 Mpix - aparat główny, 12 Mpix - ultraszerokokątny |
| Aparatu przedni (MP) | 12 Mpix |
| Przysłona | f/1.9 - tylny obiektyw główny, f/2.2 - tylny obiektyw ultraszerokokątny, f/2.0 - przedni obiektyw |
| Rozdzielczość nagrywania wideo | 4K UHD |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 8 gen 2 |
| Układ graficzny | Qualcomm Adreno |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Pamięć wbudowana | 128 GB |
| Slot na kartę pamięci | Tak |
| Pojemność baterii | 5000 mAh |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Ładowanie bezprzewodowe | Tak |
| Łączność | 5G, LTE, Bluetooth 5.3, NFC, Wi-Fi 6 |
| Dual SIM | Tak |
| NFC | Tak |
| USB - złącza | USB-C (1 szt.), 2 karty SIM (eSIM+pSIM) |
| Nawigacja satelitarna | A-GPS, A-GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS30 |
| Materiał obudowy | Wyświetlacz: szkło Corning Gorilla Glass Victus 2, tylny panel: Corning Gorilla Glass Victus 2 |
| Odporność | Odporność na wodę (IPX5 / IPX8) i pył (IP6X) |
| Czytnik linii papilarnych | W ramce |
| Czujniki | Akcelerometr, Żyroskop, Zbliżenia, Światła |
| Dodatkowe informacje | Tryb wyświetlania obrazu oparty na technologii CineAlta, dźwięk Hi-Resolution Audio, High-Resolution Audio Wireless (LDAC), Dolby Atmos, DSEE Ultimate, port kart microSDXC, ładowanie adaptacyjne Xperia, tryb STAMINA, ładowanie bezprzewodowe Qi |
| Wysokość (mm) | 154 mm |
| Szerokość (mm) | 68 mm |
| Grubość (mm) | 8,6 mm |
| Waga (g) | 182 g |
| Kolor | Czarny |
| Seria | Xperia 5 |
| W zestawie | Przewód USB |
| Kod sklepu (SKU) | XQ-DE54BLK |
| Kod producenta (EAN) | 4589771649626 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta, dystrybucja EU) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.