Statyw biurkowy Ugreen z uchwytem na telefon/tablet Czarny - Black
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Statyw biurkowy Ugreen z uchwytem na telefon/tablet Czarny - Black
Ten uniwersalny uchwyt Ugreen 50394 to składany statyw na biurko/stół z regulowanym ramieniem 72 cm, przeznaczony dla telefonów i tabletów (4–12,9 cala), idealny do pracy, nauki zdalnej i oglądania filmów. Stabilny uchwyt biurkowy Ugreen, wykonany z aluminium, zapewnia pełną regulację 360 stopni i łatwy montaż, gwarantując komfort i ergonomię bez użycia rąk.
Specyfikacja
| Kompatybilność | Urządzenia o przekątnej ekranu od 4 do 12,9 cali. |
| Mocowanie | Szczęki sprężynowe |
| Maksymalna wysokość statywu | 72 cm |
| Udźwig | Do 1 kg |
| Kolor | Czarny |
| Dodatkowe informacje | Rozpiętość od podstawy: 52 mm, obrót o 360 stopni. |
| Kod sklepu (SKU) | 50394 |
| Kod producenta (EAN) | 6957303853946 |
| Gwarancja | Standardowa |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.