Powerbank AWEI P134K 20000 mAh 22.5 W + Kable USB-A/USB-C/Lightning/microUSB Czarny - Black
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Powerbank AWEI P134K 20000 mAh 22.5 W + Kable USB-A/USB-C/Lightning/microUSB Czarny - Black
Powerbank 20000 mAh Awei P134K to doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto potrzebuje zapasu energii podczas długich wyjazdów czy biwaków. Ten praktyczny powerbank USB-C posiada wbudowany wyświetlacz LED, który umożliwia bieżące sprawdzanie stanu naładowania baterii. Dzięki uniwersalnym portom Lightning i MicroUSB, jest to również świetny powerbank do iPhone oraz innych urządzeń mobilnych.
Specyfikacja
| Pojemność | 20 000 mAh |
| Rodzaj ogniwa | Litowo - polimerowe |
| Liczba złączy | 4 |
| Rodzaje złączy | 1x USB-A, 1 x USB-C, 1x Lightning, 1x microUSB |
| Napięcie wyjściowe (V) | DC 5V/2A |
| Moc | 22,5 W (maksymalna) oraz PD 20W |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Dodatkowe informacje | Możliwość ładowania czterech urządzeń jednocześnie; Wygodne chowanie kabli; Umieszczony na górze urządzenia wyświetlacz LED. |
| Odporność i certyfikaty | Ochrona przed przeładowaniem, przegrzaniem i zwarciem |
| Wysokość | 147 mm |
| Szerokość | 68 mm |
| Grubość | 32 mm |
| Waga | 427 g |
| Akcesoria dodatkowe | Instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | AWE000147 |
| Kod producenta (EAN) | 6954284004275 |
| Gwarancja | 12 miesięcy (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.