towar niedostępny
Dostępny
Opis
Słuchawki Sony WH-CH720N Czarne - Black
Wybór słuchawek bezprzewodowych Sony WH-CH720N zapewnia dostęp do zaawansowanej technologii cyfrowej redukcji hałasu ANC wspieranej przez zintegrowany procesor V1. Jako najlżejszy nauszny model z systemem wyciszania w ofercie producenta, urządzenie waży zaledwie 192 g i oferuje do 50 godzin pracy na jednym ładowaniu akumulatora. Zastosowanie systemu DSEE oraz technologii Precise Voice Pickup gwarantuje wysoką jakość dźwięku oraz krystalicznie czyste połączenia telefoniczne. Łączność wielopunktowa umożliwia jednoczesne sparowanie słuchawek Sony z dwoma urządzeniami poprzez Bluetooth 5.2, co znacznie ułatwia codzienną obsługę.
Specyfikacja
| Typ słuchawek | Nauszne |
| Łączność | Przewodowa i bezprzewodowa |
| Rodzaj łączności | Bluetooth 5.2; Jack 3,5 mm |
| Zasięg | 10 m |
| Regulacja głośności | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Zasilanie | Akumulator litowo - jonowy (ładowanie USB-C); Szybkie ładowanie (3 min = 1 h pracy) |
| Maksymalny czas pracy | Do 50 h (bez ANC), do 35 h (z ANC) |
| Złącze | USB-C |
| Odłączany kabel | Nie |
| Składana konstrukcja | Nie |
| Dodatkowe informacje | Technologia Precise Voice Pickup; Mikrofony kształtujące wiązkę; Cyfrowa redukcja hałasu (Dual Noise Sensor); Procesor V1; System DSEE; 360 Reality Audio; Obsługa aplikacji Sony Headphones Connect (EQ). |
| Dodatkowe informacje c.d. | Połączenie wielopunktowe (Multipoint); Swift Pair i Fast Pair; Sterowanie głosowe; Przetwornik dynamiczny 30 mm; Pasmo przenoszenia 20 - 20 000 Hz. |
| Kolor | Czarny |
| Waga | ~192 g |
| Dołączone akcesoria | Kabel USB-C; Instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | WHCH720NB |
| Kod producenta (EAN) | 4548736142428 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.