towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Vivo X200 5G 12/256GB Czarny - Black
Specyfikacja
| Typ ekranu | AMOLED |
| Przekątna ekranu | 6.67" |
| System operacyjny | FunTouch OS 15 (Android 15) |
| Rozdzielczość ekranu | 2800 x 1260 pikseli; Jasność szczytowa: 4500 nitów |
| Zagęszczenie pikseli (ppi) | 460 ppi |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 120 Hz |
| Aparatu tylny - główny (MP) | 50 MP - główny szerokokątny, 50 MP - ultraszeroki, 50 MP - teleobiektyw |
| Aparatu przedni (MP) | 32 MP |
| Przysłona | f/1.57 - główny, f/2.0 - ultraszeroki, f/2.57- teleobiektyw, f/2.0 - przedni |
| Rozdzielczość nagrywania wideo | 4K przy do 60 kl./s, 1080p do 60 kl./s |
| Procesor | MediaTek Dimensity 9400 (8-rdzeniowy) |
| Układ graficzny | ARM Immortalis‑G925 |
| Pamięć RAM | 12 GB |
| Pamięć wbudowana | 256 GB |
| Slot na kartę pamięci | Nie |
| Pojemność baterii | 5800 mAh (typowa), 5695 mAh (znamionowa), Akumulator: litowo-jonowy |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Moc szybkiego ładowania [W] | 90 W |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Łączność | 5G, 4G LTE, Wi-Fi 7, 2x2 MIMO, Bluetooth 5.4 |
| Dual SIM | Tak |
| Dual SIM | 2 x nano SIM |
| NFC | Tak |
| USB - złącza | USB-C |
| Nawigacja satelitarna | BeiDou, GLONASS, Galileo, QZSS |
| Materiał obudowy | Wyświetlacz - szkło, Ramka: aluminium; Tył: włókno szklane |
| Odporność | IP68 i IP69 |
| Czytnik linii papilarnych | W ekranie |
| Czujniki | Akcelerometr, E-kompas, Żyroskop, Czujnik oświetlenia otoczenia, Czujnik zbliżeniowy, Czujnik temperatury barwowej, Silnik liniowy, |
| Dodatkowe informacje | Głośniki stereo, Redukcji szumów AI |
| Wysokość (mm) | 160,27 mm |
| Szerokość (mm) | 74,81 mm |
| Grubość (mm) | 7,99 mm |
| Waga (g) | 197 g |
| Kolor | Czarny |
| Seria | Vivo V |
| W zestawie | Przewód USB, Igła do wysuwania tacki SIM, Instrukcja |
| Kod sklepu (SKU) | 5668460 |
| Kod producenta (EAN) | 6935117894539 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.