Tablet OnePlus Pad 3 13.2" 16/512GB Srebrny - Frosted Silver
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Tablet OnePlus Pad 3 13.2" 16/512GB Srebrny - Frosted Silver
Specyfikacja
| Typ ekranu | LCD (LTPS) |
| Przekątna ekranu | 13,2" |
| System operacyjny | Android 15 |
| Rozdzielczość ekranu | 3392x2400 pikseli |
| Zagęszczenie pikseli (ppi) | 315 ppi |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 144 Hz |
| Aparatu tylny - główny (MP) | 13MP |
| Aparatu przedni (MP) | 8MP |
| Rozdzielczość nagrywania wideo | 4K/1080p/720p przy 30 k./s (domyślnie: 1080p przy 30 kl./s) |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 8 Elite (8-rdzeniowy) |
| Układ graficzny | Adreno 830 |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Pamięć wbudowana | 512 GB |
| Slot na kartę pamięci | Nie |
| Pojemność baterii | 12140 mAh |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Moc szybkiego ładowania [W] | 80 W |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Łączność | Wi-Fi 7, Bluetooth |
| Dual SIM | Nie |
| NFC | Nie |
| USB - złącza | USB-C |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Czujniki | Rozpoznawanie twarzy |
| Dodatkowe informacje | Wbudowane osiem głośników stereo oraz dwa mikrofony. |
| Wysokość (mm) | 209,6 mm |
| Szerokość (mm) | 289,6 mm |
| Grubość (mm) | 5,97 mm |
| Waga (g) | 675 g |
| Kolor | Srebrny |
| Seria | OnePlus Pad |
| W zestawie | Kabel USB-C, Skrócona instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | 5511100382 |
| Kod producenta (EAN) | 6921815628965 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta, dystrybucja EU) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.