Ładowarka sieciowa OnePlus SUPERVOOC 120 W 1x USB-A 1x USB-C Biała - White
5
Cena regularna:
169,00 zł
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Ładowarka OnePlus SUPERVOOC 120 W Dual Ports GaN Power Adapter
Poznaj OnePlus SUPERVOOC 120W Dual Ports GaN Power Adapter - kompaktową, ale niezwykle wydajną ładowarkę sieciową GaN, która błyskawicznie naładuje Twój smartfon, tablet i laptop. Dzięki obsłudze technologii SUPERVOOC 120 W oraz protokołów Power Delivery, Quick Charge i PPS 65 W, zyskujesz nie tylko superszybkie ładowanie, ale i uniwersalność.

OnePlus SUPERVOOC 120 W Dual Ports GaN Power Adapter - ładuj dwa urządzenia jednocześnie
Koniec z walką o gniazdko! Dwa porty, USB-A i USB-C, umożliwiają jednoczesne ładowanie dwóch urządzeń z imponującą łączną mocą do 125 W. Korzystając z technologii SUPERVOOC możesz naładować smartfon (80 W) i tablet (45 W) w tym samym czasie, z fantastyczną wydajnością. To doskonały wybór dla tych, którzy żyją w biegu i potrzebują niezawodnych rozwiązań.

Ładowarka OnePlus SUPERVOOC 120 W Dual Ports GaN Power Adapter - moc 120 W, która mieści się w kieszeni
Zaawansowana technologia GaN (azotek galu) sprawia, że ładowarka jest o 13% mniejsza i o 40 g lżejsza niż tradycyjne urządzenia, przy jednoczesnym zwiększeniu wydajności. Dzięki temu OnePlus SUPERVOOC 120W idealnie sprawdza się w podróży, jest lekka, kompaktowa i gotowa do działania zawsze wtedy, gdy jej potrzebujesz.

OnePlus SUPERVOOC 120 W Dual Ports GaN Power Adapter - bezpieczeństwo, któremu możesz zaufać
W trosce o Twoje urządzenia i spokój ducha, ładowarka OnePlus wyposażona została w system podwójnej kontroli temperatury NTC oraz szereg systemów bezpieczeństwa. Wbudowany w przewód USB-C układ E-marker inteligentnie identyfikuje napięcie i natężenie prądu wymagającego ładowania urządzenia, zapobiegając przeciążeniu. Wysoka jakość wykonania została potwierdzona w licznych testach - od odporności izolacji, przez ognioodporność, aż po tysiące cykli podłączania. Z OnePlus SUPERVOOC 120W masz pewność, że Twoje urządzenia są w dobrych rękach.

Ładowarka OnePlus SUPERVOOC 120 W Dual Ports GaN Power Adapter - styl premium
Ładowarka OnePlus zachwyca nie tylko wydajnością i funkcjonalnością, ale także wyglądem. Wykończenie z materiału przypominającego skórę, staranne przeszycia oraz laserowo grawerowane detale nadają jej klasy i elegancji.

Specyfikacja
| Typ ładowarki | Sieciowa |
| Liczba złączy | 2 |
| Rodzaje złączy | 1x USB-A, 1x USB-C |
| Moc | 120 W |
| Prąd wyjściowy | 11 A |
| Kabel w zestawie | Tak |
| Kolor dominujący | Biały |
| Dodatkowe informacje | Technologia GaN (azotek galu). Przewód USB-C / USB-C o długości 1 metra. Ładowanie z pełną mocą 120 W tylko z urządzeniami wykorzystującymi technologię SUPERVOOC. |
| Wysokość | 99,62 mm |
| Szerokość | 55 mm |
| Grubość | 30,5 mm |
| Waga | 145 g |
| Kod sklepu (SKU) | 5461100631 |
| Kod producenta (EAN) | 6921815627715 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.