towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis

OnePlus 10T 5G 8/128 GB Moonstone Black - wydajność w nowej odsłonie
Odkryj moc Snapdragona 8+ Gen 1 w OnePlus 10T 5G – serca napędzającego Twoje mobilne doświadczenia. Ten zaawansowany procesor łączy w sobie niezrównaną wydajność z efektywnością energetyczną, umożliwiając Ci korzystanie ze zwiększonej prędkości i dłuższej pracy baterii bez konieczności częstego ładowania.

OnePlus 10T 5G 8/128 GB Moonstone Black - chłód technologii
Utrzymanie optymalnej temperatury pracy smartfona jest kluczowe zarówno dla komfortu użytkowania, jak i wydajności. Dzięki innowacyjnemu systemowi chłodzenia 3D Cooling System 2.0,OnePlus 10T 5G gwarantuje chłodną i płynną pracę w każdych warunkach, podnosząc tym samym standardy komfortu codziennego użytkowania.

Ładowanie bez ograniczeń
W OnePlus 10T 5G zastosowano technologię ładowania SUPERVOC 150 W Endurance Edition, która rewolucjonizuje sposób korzystania ze smartfonów. Zapomnij o długim oczekiwaniu na pełne naładowanie baterii – z OnePlus 10T 5G zyskujesz energię na cały dzień w zaledwie kilka minut. Dodatkowo dzięki technologii Battery Health Engine Twoja bateria pozostanie w doskonałej kondycji na długo.

OnePlus 10T 5G 8/128 GB Moonstone Black - niezrównana jakość obrazu
Wyświetlacz Fluid AMOLED o przekątnej 6,7” z technologią LTPO drugiej generacji to gwarancja niezrównanej jakości obrazu i optymalizacji zużycia energii. Dzięki dynamicznemu dostosowywaniu częstotliwości odświeżania od 1 Hz do 120 Hz oraz rozdzielczości FHD+, każdy szczegół na ekranie Twojego OnePlus 10T 5G wygląda perfekcyjnie.

OnePlus 10T 5G 8/128 GB Moonstone Black - doskonałe zdjęcia
Z OnePlus 10T 5G każde zdjęcie staje się arcydziełem. Trzy aparaty z głównym sensorem Sony IMX766 pozwalają uchwycić świat w niezwykłych detalach i naturalnych barwach, nawet w słabym świetle. Odkryj nowe perspektywy dzięki ultraszerokokątnemu obiektywowi i makro i niech każdy moment zostanie uwieczniony z najwyższą precyzją.

Płynność na każdym kroku
System operacyjny OxygenOS 12.1 zmienia zasady gry, oferując nie tylko błyskawiczne działanie i efektywność energetyczną, ale także nieograniczone możliwości personalizacji. Z OnePlus 10T 5G płynnie przełączaj się między pracą a rozrywką, zachowując idealną równowagę w swoim życiu.

Specyfikacja
| Typ ekranu | Dotykowy, Fluid AMOLED |
| Przekątna ekranu | 6,7" |
| System operacyjny | Android 12 |
| Rozdzielczość ekranu | 2412 x 1080 piks. |
| Zagęszczenie pikseli (ppi) | 394 ppi |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 120 Hz |
| Aparatu tylny - główny (MP) | 50.0 Mpix, 8.0 Mpix - ultraszerokokątny, 2.0 Mpix - makro |
| Aparatu przedni (MP) | 16.0 Mpix |
| Przysłona | f/1.8 - tylny obiektyw, f/2.2 - tylny obiektyw ultraszerokokątny, f/2.4 - tylny obiektyw makro, f/2.4 - przedni obiektyw |
| Rozdzielczość nagrywania wideo | UHD 4K (do 60 kl./s) |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 8+ gen 1 (1x 3.2 GHz, Kryo + 3x 2.75 GHz, Kryo + 4x 2.0 GHz, Kryo) |
| Układ graficzny | Adreno 730 |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Pamięć wbudowana | 128 GB |
| Slot na kartę pamięci | Tak |
| Pojemność baterii | 4 800 mAh |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Łączność | 5G, Bluetooth 5.2, NFC, Wi-Fi |
| Dual SIM | Tak |
| NFC | Tak |
| USB - złącza | USB-C (1 szt.), gniazdo kart nanoSIM (2 szt.) |
| Nawigacja satelitarna | A-GPS, BEIDOU, Galileo, GLONASS, GPS, QZSS |
| Materiał obudowy | Wyświetlacz: szkło Corning Gorilla Glass 5 |
| Czytnik linii papilarnych | W ekranie |
| Czujniki | Akcelerometr, Żyroskop, Zbliżenia, Światła, Magnetometr |
| Dodatkowe informacje | Wbudowane głośniki stereo, skaner twarzy, wbudowana lampa błyskowa, cyfrowa i optyczna stabilizacja obrazu, 10x zoom cyfrowy |
| Wysokość (mm) | 163 mm |
| Szerokość (mm) | 75 mm |
| Grubość (mm) | 9 mm |
| Waga (g) | 204 g |
| Kolor | Czarny |
| Seria | 10T |
| W zestawie | Przewód USB, igła do wysuwania tacki sim |
| Kod sklepu (SKU) | CPH2415 |
| Kod producenta (EAN) | 6921815621881 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta, dystrybucja EU) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.