Realme GT 7 5G 12/256 GB Czarny - IceSense Black
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Smartfon Realme GT 7 5G Dual Sim 12/ 256GB Czarny – Black
Nowoczesny smartfon realme GT 7 256GB w kolorze czarnym wyposażony jest w wydajną baterię 7000 mAh z funkcją superszybkiego ładowania o mocy 120 W, która już w zaledwie 40 minut naładuje akumulator do 100%, który posłuży nawet do 2 dni użytkowania bez konieczności częstego podłączania do ładowarki. Procesor 8-rdzeniowy MediaTek Dimensity 9400E wyposażony w system operacyjny Android 15 i 12 GB RAM zapewnia płynność działania nawet podczas obsługi wielu aplikacji równocześnie, zaś 256 GB pamięci wbudowanej umożliwi przechowywanie wielu zdjęć, filmów, dokumentów i innych plików.
Detale i płynność ekranu AMOLED 120Hz Rainwater Touch
Smartfon wyposażony jest w ekran dotykowy AMOLED 120 Hz z funkcją Rainwater Touch, która umożliwia precyzyjne korzystanie z urządzenia nawet podczas intensywnych opadów deszczu i śniegu, a także wysokich temperatur, piasku, pyłu i wilgoci. Rozdzielczość 2780 x 1264 pikseli oraz przekątna 6,78 cala umożliwią wygodne przeglądanie zdjęć, filmów, dokumentów i Internetu, z kolei częstotliwość odświeżania 120 Hz zapewnia płynne przewijanie treści i dynamiczną rozgrywkę. Ekran wykonany jest z wytrzymałego szkła Corning Gorilla Glass 7i.
Możliwości fotograficzne smartfonu realme GT 7
Urządzenie realme GT 7 posiada szerokokątny aparat 50 MP Sony IMX906 z OIS i błyskawicznym autofokusem, który umożliwi łatwe uchwycenie chwili bez efektu rozmycia. Posiada tryb filmu poklatkowego, portretowy, panoramę, optyczną stabilizację obrazu, tryb nocny oraz Pro, który umożliwia ręczne ustawienia parametrów aparatu, a także umożliwia wykonywanie zdjęć w trudnych warunkach oświetleniowych i z 20-krotnym zbliżeniem cyfrowym oraz 2-krotnym optycznym. Dzięki tylnym obiektywom aparatu nagrasz filmy Ultra HD 4K w zwolnionym tempie 120 klatek na sekundę, w slow-motion oraz zrobisz time-lapse. Można zwiększyć zakres możliwości aparatu dzięki profesjonalnemu obiektywowi do smartfonów Apexel APL-15MM 4K Wide Angle Pro, który jest kompatybilny z większością dostępnych marek smartfonów.
Łatwiejsze życie z inteligetnymi funkcjami AI
Telefon wyposażony jest w inteligentne funkcje AI, które wspierają intuicyjną obsługę urządzenia i ułatwiają korzystanie z jego opcji. Na szczególną uwagę zasługuje Gumka AI, która umożliwią edycję zdjęć, co ułatwi życie entuzjastom fotografii. Z kolei miłośnicy gier znajdą w realme GT 7 inteligentny tryb GT Boost 2.0 i Trenera Gier AI, który zagwarantuje płynność rozgrywki nawet przy bardziej wymagających tytułach. Funkcje Google Gemini umożliwia wyszukiwanie bezpośrednio ze zdjęć a także automatyczne tworzenie wiadomości i opisów grafik.
Dodatkowe zalety telefonu realme GT 7
Ponadto smartfon umożliwia dokonywanie płatności zbliżeniowych NFC. Wyposażony jest w Dual SIM - na dwie karty nano-SIM. Posiada wbudowany akcelerometr, żyroskop, czujnik światła otoczenia i czujnik zbliżeniowy, e-kompas oraz sensor temperatury koloru. Do telefonu dołączone jest etui, folia ochronna na ekran oraz kabel USB-C, dzięki któremu można podłączyć telefon do ładowarki sieciowej bądź samochodowej, jak chociażby ładowarka samochodowa do telefonu 2x USB 4Mobee, dzięki której nawet podczas krótkiej podróży naładujesz baterię do pełna.
Specyfikacja
| Typ ekranu | AMOLED 8T LTPO |
| Przekątna ekranu | 6,78″ |
| System operacyjny | Android 15 (Realme UI 6.0) |
| Rozdzielczość ekranu | 1264 x 2780 pikseli (1.5K / FHD+); Wyświetlacz Pro-Esports o jasności 6000 nitów |
| Zagęszczenie pikseli (ppi) | 450 ppi |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 120 Hz |
| Aparatu tylny - główny (MP) | 50 Mpix - główny, 8 Mpix - ultraszerokokątny, 50 Mpix - teleobiektyw |
| Aparatu przedni (MP) | 32 MP |
| Przysłona | f/1.8 - tylny główny, f/2.0 - teleobiektyw |
| Rozdzielczość nagrywania wideo | 4K 120fps - nagrywanie, 4K 120fps - Dolby Vision, 4k 60fps - tryb podwodny, 4k 60fps - filmy selfie |
| Procesor | MediaTek Dimensity 9400e |
| Układ graficzny | ARM Immortalis‑G720 |
| Pamięć RAM | 12 GB |
| Pamięć wbudowana | 512 GB |
| Slot na kartę pamięci | Nie |
| Pojemność baterii | 7000 mAh; Bateria tytanowa, technologia z anodą krzemową; Do 48 h używania na jednym naładowaniu |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Moc szybkiego ładowania [W] | 120 W SuperVOOC |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Łączność | 5G, Bluetooth 6.0, Wi-Fi |
| Dual SIM | Tak |
| Dual SIM | 2x NanoSIM |
| NFC | Tak |
| USB - złącza | 1x USB‑C, 2x gniazdo kart nanoSIM |
| Nawigacja satelitarna | GPS |
| Materiał obudowy | Wyświetlacz: szkło Corning Gorilla Glass 7i; Rama: plastikowy kompozyt; Panel tylny: grafen IceSense |
| Odporność | IP66, IP68, IP69 |
| Czytnik linii papilarnych | W ekranie |
| Czujniki | Czujnik zbliżeniowy, Czujnik światła otoczenia, Czujnik temperatury barwowej, Kompas elektroniczny, Akcelerometr, Żyroskop |
| Dodatkowe informacje | Dwa głośniki stereo; OReality Audio; Hi-Res Audio; Dwa mikrofony z redukcją szumów;Dolby Atmos; Dolby Vision; HDR 10+; Tryb Eye Comfort; Wydajne chłodzenie 360 stopni, komora parowa Airflow VC 7700 mm2; AI Planner; AI Gaming Coach; Układ SignalCatcher. |
| Wysokość (mm) | 162,42 mm |
| Szerokość (mm) | 76,13 mm |
| Grubość (mm) | 8,3 mm |
| Waga (g) | 206 g |
| Kolor | Czarny |
| Seria | realme GT 7 |
| W zestawie | Przewód USB, igła do wysuwania tacki sim, instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | 631002003254 |
| Kod producenta (EAN) | 6941764466821 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.