Powerbank magnetyczny Ugreen PB561 10000 mAh 15 W Beżowy - Beige
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Powerbank magnetyczny Ugreen PB561 10000 mAh 15 W Beżowy - Beige
Ten wydajny powerbank MagSafe o mocy bezprzewodowej 15 W stanowi optymalne rozwiązanie dla użytkowników poszukujących niezawodnego wsparcia jako powerbank do iPhone. Zastosowanie złącza typu C oraz pojemność 10000 mAh umożliwiają sprawne odnawianie energii w urządzeniach mobilnych przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa ogniw.
Specyfikacja
| Pojemność | 10 000 mAh |
| Rodzaj ogniwa | Li-ion (litowo-jonowy) |
| Liczba złączy | 2 |
| Rodzaje złączy | 1x USB-C; 1x Magnetyczne |
| Napięcie wejściowe (V) | 5 V / 9 V / 12 V (maks. 3 A / 1,67 A) |
| Napięcie wyjściowe (V) | 5 V / 9 V / 12 V (maks. 3 A / 1,67 A) |
| Moc | 15 W |
| Kolor dominujący | Beżowy |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Dodatkowe informacje | Czas ładowania powerbanku wynosi ok. 2,5 h; Pojemność znamionowa: 6250 mAh |
| Odporność i certyfikaty | Ochrona przed przepięciem, zwarciem, przegrzaniem i nadmiernym rozładowaniem |
| Wysokość | 105,8 mm |
| Szerokość | 68,1 mm |
| Grubość | 19,35 mm |
| Waga | 222 g |
| Akcesoria dodatkowe | Instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | 25208 |
| Kod producenta (EAN) | 6941876222087 |
| Gwarancja | 24 miesięce (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.