Ładowarka samochodowa USAMS CC283 1 x USB-A + 1 x USB-C 60 W Czarna - Black
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Ładowarka samochodowa USAMS CC283 1 x USB-A + 1 x USB-C 60 W Czarna - Black
Specyfikacja
| Typ ładowarki | Samochodowa |
| Liczba złączy | 2 |
| Rodzaje złączy | 1 x USB-C, 1 x USB-A |
| Moc | 60 W |
| Prąd wyjściowy | USB-A: 5V⎓3A, 9V⎓3A, 12V⎓2.5A, USB-C: 5V⎓3A, 9V⎓3A, 12V⎓2.5A |
| Kabel w zestawie | Nie |
| Materiał | PC |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Wysokość | 63 mm |
| Szerokość | 28 mm |
| Waga | 20 g |
| Dodatkowe informacje | Technologia kontroli temperatury (automatyczne dostosowanie parametrów ładowania) zapobiegająca przegrzaniu. |
| Kod sklepu (SKU) | USA001596 |
| Kod producenta (EAN) | 6958444992518 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.