Powerbank indukcyjny AWEI P112K 5000 mAh 20 W Szary - Grey
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Powerbank indukcyjny AWEI P112K 5000 mAh 20 W Szary - Grey
Powerbank MagSafe AWEI P112K to wydajny magazyn energii zamknięty w eleganckiej obudowie ze stopu aluminium. Ten mini powerbank o mocy 20 W idealnie sprawdza się w codziennym użytkowaniu, nie przeszkadzając w obsłudze telefonu. Jako mały powerbank z technologią indukcyjną, zapominasz o plączących się przewodach i konieczności noszenia ich ze sobą. Produkt zapewnia optymalny poziom energii dla bezpiecznego ładowania, chroniąc baterię Twojego urządzenia przed uszkodzeniami.
Specyfikacja
| Pojemność | 5 000 mAh |
| Rodzaj ogniwa | Litowo - polimerowe |
| Liczba złączy | 1 |
| Rodzaje złączy | USB-C, Qi |
| Napięcie wejściowe (V) | 5V, 9V, 12V |
| Napięcie wyjściowe (V) | 5V, 9V, 12V |
| Moc | 20 W (przewodowo), 15 W (bezprzewodowo) |
| Kolor dominujący | Szary |
| Ładowanie bezprzewodowe | Tak |
| Dodatkowe informacje | Smukła konstrukcja nieblokująca aparatu; Mocne magnesy stabilizujące; Kompaktowa, lekka konstrukcja. |
| Odporność i certyfikaty | Ochrona przed zwarciem, nadmierną temperaturą i zbyt wysoką mocą ładowania |
| Wysokość | 102,8 mm |
| Szerokość | 65,8 mm |
| Grubość | 8,8 mm |
| Akcesoria dodatkowe | Instrukcja obsługi |
| Kod sklepu (SKU) | AWE000196 |
| Kod producenta (EAN) | 6954284008600 |
| Gwarancja | 12 miesięcy (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.