realme 16 Pro 5G 8/256 GB Szary - Pebble Grey
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
realme 16 Pro 5G 8/256 GB Szary - Pebble Grey
Specyfikacja
| Typ ekranu | Dotykowy, AMOLED |
| Przekątna ekranu | 6.78" |
| System operacyjny | Android 16 (realme UI 7.0) |
| Rozdzielczość ekranu | 1272 x 2772 pikseli (FHD+) |
| Zagęszczenie pikseli (ppi) | 450 ppi |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 144 Hz |
| Aparatu tylny - główny (MP) | 200 MP - główny szerokokątny OIS (Samsung HP5), 8 MP - ultra-szerokokątny |
| Aparatu przedni (MP) | 50 MP |
| Przysłona | f/1.8 - główny OIS (Samsung HP5), f/2.2 ultra-szerokokątny, f/2.4 - przedni |
| Rozdzielczość nagrywania wideo | 4K: 30 kl./s, 1080P: 60 kl./s, 30 kl./s (z włączonym retuszem), 720P: 60 kl./s, 30 kl./s, 4K EIS/OIS: 30 kl./s, 1080P EIS/OIS: 60 kl./s, 30 kl./s (z włączonym retuszem), 720P EIS/OIS: 60 i 30 kl./s; Slow motion: 1080P: 120 kl./s, 720P: 240 i 120 kl./s |
| Procesor | MediaTek Dimensity 7300-Max 5G |
| Układ graficzny | Arm Mali-G615 |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Pamięć wbudowana | 256 GB |
| Slot na kartę pamięci | Nie |
| Pojemność baterii | 6500 mA (typowa), 6345 mAh (nominalna) |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Moc szybkiego ładowania [W] | 45 W, 45 W PPS, 13,5 W PD2.0, 10 W BC1.2 |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Łączność | 5G, Wi-Fi 6, Blutooth 5.4 |
| Dual SIM | Tak |
| Dual SIM | 2 x nanoSIM lub nanoSIM + eSIM |
| NFC | Tak |
| USB - złącza | USB-C |
| Nawigacja satelitarna | GPS, BeiDou, Galileo, GLONASS, QZSS, A-GPS |
| Materiał obudowy | Wyświetlacz: szkło AGC DT Star D+; Obudowa: Polimer klasy premium, Ramka matowa środkowa, Wyspa aparatów: metal |
| Odporność | IP69 |
| Czytnik linii papilarnych | W ekranie |
| Czujniki | Czujnik zbliżeniowy, Czujnik światła otoczenia z analizą AI, ProDepth Bokeh, Czujnik temperatury barwowej, Kompas elektroniczny, Akcelerometr, Żyroskop, Pilot na podczerwień |
| Dodatkowe informacje | Głośniki stereo, 2 wbudowane mikrofony, HDR10+ |
| Wysokość (mm) | 162,60 mm |
| Szerokość (mm) | 77,60 mm |
| Grubość (mm) | 7,75 mm |
| Waga (g) | 192 g |
| Kolor | Szary |
| Seria | realme 16 |
| W zestawie | Przewód USB-C, Igła do wysuwania tacki SIM, Instrukcja. |
| Kod sklepu (SKU) | 631011007582 |
| Kod producenta (EAN) | 6941764482470 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta, dystrybucja EU) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.