Tablet OnePlus Pad 4 13.2" 12/512GB Wi-Fi Zielony - Sage
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Tablet OnePlus Pad 4 13.2" 12/512GB Wi-Fi Zielony - Sage
Specyfikacja
| Typ ekranu | LCD |
| Przekątna ekranu | 13,2" |
| System operacyjny | Android 16 (OxygenOS 16.0) |
| Rozdzielczość ekranu | 3392 x 2400 pikseli |
| Jasność ekranu | Jasność szczytowa: 700 nitów. |
| Zagęszczenie pikseli (ppi) | 315 ppi |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 144 Hz |
| Aparatu tylny - główny (MP) | 13 MP |
| Aparatu przedni (MP) | 8 MP |
| Rozdzielczość nagrywania wideo | Tylny aparat: 4K, Przedni aparat: 1080p Full HD |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 5 (8-rdzeniowy) |
| Układ graficzny | Adreno 840 |
| Pamięć RAM | 12 GB |
| Pamięć wbudowana | 512 GB |
| Slot na kartę pamięci | Tak |
| Pojemność baterii | 13380 mAh (typowa) / 13 065 mAh (znamionowa); Bateria litowo-jonowa; Ładowanie zwrotne; Czas pracy: 54 dni (czuwania), 20h (odtwarzania wideo), 7h (grania w gry). |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Moc szybkiego ładowania [W] | 80 W SUPERVOOC |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Łączność | Wi-Fi 7, 2x2 MIMO, Bluetooth 6.0 |
| Dual SIM | Nie |
| NFC | Nie |
| USB - złącza | USB-C |
| Materiał obudowy | Aluminium, Szkło |
| Czytnik linii papilarnych | Brak |
| Czujniki | Czujnik oświetlenia otoczenia, Kompas, Akcelerometr, Żyroskop. |
| Dodatkowe informacje | Face ID, System 8 głośników, 2 Mikrofony, Dolby Atmos, Zaawansowane kodeki Bluetooth; Dolby Vision; Certyfikaty: TÜV Rheinland, Multitasking "Open Canvas", Funkcje OnePlus AI, System chłodzenia Cryo-Velocity, Google Gemini. |
| Wysokość (mm) | 289,71 mm |
| Szerokość (mm) | 209,76 mm |
| Grubość (mm) | 5,94 mm |
| Waga (g) | 672 g |
| Kolor | Zielony |
| Seria | OnePlus Pad |
| W zestawie | Przewód USB-C, Zasilacz, instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | 5511101294 |
| Kod producenta (EAN) | 6921815632047 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.