Słuchawki OnePlus Buds 4 Szary - Gray
4.5
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
OnePlus Buds 4 Szary - Gray
Słuchawki OnePlus Buds 4 w kolorze szarym to nowoczesne słuchawki bezprzewodowe douszne, które łączą wysoką jakość dźwięku z wygodą oraz mobilnością. Technologia bluetooth 5.4 zapewnia stabilne połączenie i szybkie parowanie z każdym smartfonem, tabletem lub komputerem. OnePlus Buds 4 oferują głębokie basy i krystalicznie czyste wysokie tony, co czyni je jednymi z najlepszych słuchawek dousznych bezprzewodowych do słuchania muzyki, podcastów i audiobooków.
Funkcja ANC skutecznie eliminuje hałas otoczenia, pozwalając w pełni skupić się na tym, na czym nam zależy. Wbudowany mikrofon sprawia, że są to także słuchawki bezprzewodowe z mikrofonem idealne do rozmów telefonicznych. Słuchawki OnePlus Buds 4 stanowią doskonały wybór dla osób szukających dobrych słuchawek bezprzewodowych do muzyki, telefonu i komputera.
Specyfikacja
| Typ słuchawek | Douszne |
| Łączność | Bezprzewodowa |
| Rodzaj łączności | Bluetooth 5.4 |
| Zasięg | Do 10 m |
| Regulacja głośności | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Zasilanie | 62 mAh (słuchawki), 530 mAh (etui ładujące) |
| Maksymalny czas pracy | Odtwarzanie (AAC, 50% głośności): bez ANC: do 11 h (z etui: do 45 h), z ANC: do 6 h (z etui: do 24 h); odtwarzanie (LHDC, 50% głośności) bez ANC: do 9 h (z etui: do 37 h), z ANC: do 5,5 h (z etui: do 22 h), czas rozmów (HFP, 50% głośności) bez ANC: do 6 h |
| Złącze | USB-C |
| Odłączany kabel | Tak |
| Składana konstrukcja | Nie |
| Dodatkowe informacje | Wymiary słuchawki: 31x20,6x24,2 mm, etui ładujące: 65,4x52,4x25,3 mm, głośnik niskotonowy 11 mm + głośnik wysokotonowy 6 mm, czułość sterownika 118 dB, czułość mikrofonu -38 dB |
| Dodatkowe informacje c.d. | 3 mikrofony na stronę, ciśnienie akustyczne 96,5 dB, adaptacyjna redukcja hałasu w czasie rzeczywistym, do 55 dB głębi redukcji szumów, zakres do 5500 Hz, 3-mikrofonowa redukcja szumów podczas połączeń wykorzystująca AI. |
| Kolor | Szary |
| Waga | Słuchawki: 4,73 g, etui ładujące: 39,57 g |
| Dołączone akcesoria | Etui, przewód USB-C, silikonowe wkładki douszne |
| Kod sklepu (SKU) | 5481158909 |
| Kod producenta (EAN) | 6921815628682 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.