Powerbank Teltech TT-PB20 20000 mAh 22.5 W Biały - White
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Powerbank Teltech TT-PB20 20000 mAh 22.5 W Biały - White
Specyfikacja
| Pojemność | 20 000 mAh |
| Rodzaj ogniwa | Litowo - polimerowe (Li-Po) |
| Liczba złączy | 3 |
| Rodzaje złączy | 1x USB-A; 2x USB-C |
| Napięcie wejściowe (V) | USB-C1: 5V-2.5A, 9V-2A, 12V-1.5A, USB-C2: 5V-2A, 9V-2A, 12V-1.5A |
| Napięcie wyjściowe (V) | USB-C: 5V-2.5A, 5V-3A, 9V-2.2A, 12V-1.67A, USB-A: 5V-2A, 5V-3A, 9V-2A, 12V-1.5A, 10V-2.25A |
| Moc | 22,5 W |
| Kolor dominujący | Biały |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Dodatkowe informacje | Cyfrowy wyświetlacz LED, Fast Charging, Spełnia standardy transportu lotniczego (odpowiedni do zabrania na pokład samolotu). |
| Wysokość | 19 cm |
| Szerokość | 9,5 cm |
| Grubość | 4 cm |
| Waga | 478 g |
| Akcesoria dodatkowe | Kabel USB-C |
| Kod sklepu (SKU) | 37477 |
| Kod producenta (EAN) | 5904238728864 |
| Gwarancja | 24 miesięce (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.