OnePlus 13 5G 12GB/256 GB Czarny - Black Eclipse
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
OnePlus 13 5G 12GB/256 GB Czarny - Black Eclipse
Specyfikacja
| Typ ekranu | Dotykowy, LTPO AMOLED |
| Przekątna ekranu | 6,82" |
| System operacyjny | Android 15 |
| Rozdzielczość ekranu | 1440 x 3168 QHD+ |
| Zagęszczenie pikseli (ppi) | 510 ppi |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 120 Hz |
| Aparatu tylny - główny (MP) | 50 MP - główny; 50 MP - teleobiektyw; 50 MP - szerokokątny |
| Aparatu przedni (MP) | 32 MP |
| Przysłona | f/1.6 - główny; f/2.6 - teleobiektyw; f/2.0 - szerokokątny, f/2.4 - przedni |
| Rozdzielczość nagrywania wideo | 8K przy 30 kl./s; 4K przy 60 kl./s, 30 kl./s; 1080p przy 60 kl., s/30 kl./s; 720p przy 30 kl./s |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 8 Elite |
| Układ graficzny | Adreno 830 |
| Pamięć RAM | 12 GB |
| Pamięć wbudowana | 256 GB |
| Slot na kartę pamięci | Nie |
| Pojemność baterii | 6000 mAh (2 komory 3000 mAh); Litowo-krzemowa, niewymienna |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Moc szybkiego ładowania [W] | 100 W - przewodowe superVOOC; 50 W - bezprzewodowe airVOOC |
| Ładowanie bezprzewodowe | Tak |
| Łączność | LTE, 5G, WiFi 7, Bluetooth 5.4 |
| Dual SIM | Tak |
| Dual SIM | 2 x NanoSIM |
| NFC | Tak |
| USB - złącza | USB-C, 2 x gniazdo NanoSIM |
| Nawigacja satelitarna | GPS, GLONASS, BDS, Galileo, QZSS |
| Materiał obudowy | Wyświetlacz: szkło Ceramic Guard; rama: aluminium; tył: Silk Glass |
| Odporność | IP68, IP69 |
| Czytnik linii papilarnych | Pod ekranem |
| Czujniki | Czujnik zbliżeniowy, Czujnik oświetlenia otoczenia, Czujnik temperatury barwowej, Kompas, Akcelerometr, Żyroskop, Czujnik Halla, Laserowy czujnik ostrości, Czujniki spektralne, Barometr, Pilot na podczerwień |
| Dodatkowe informacje | Obsługa gestów i nawigacji na ekranie; Suwak alertów; Dźwięk OReality; Obsługa redukcji szumów; Obsługa HDR; Technologia Aqua Touch 2.0; Inteligentne wyszukiwanie; Dolby Vision. |
| Wysokość (mm) | 162,9 mm |
| Szerokość (mm) | 76,5 mm |
| Grubość (mm) | 8,5 mm |
| Waga (g) | 213 g |
| Kolor | Czarny |
| Seria | OnePlus 13 |
| W zestawie | Przewód USB, igła do wysuwania tacki sim, instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | 5011111074 |
| Kod producenta (EAN) | 6921815627920 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.