OPPO A78 5G 4/128GB Niebieski - Glowing Blue
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
OPPO A78 5G 4/128GB Niebieski - Blue
Specyfikacja
| Typ ekranu | IPS TFT |
| Przekątna ekranu | 6.56" |
| System operacyjny | ColorOS 13.0 (Android) |
| Rozdzielczość ekranu | 1612 x 720 pikseli (HD+) |
| Zagęszczenie pikseli (ppi) | 269 ppi |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 90 Hz |
| Aparatu tylny - główny (MP) | 50 MP - główny, 2 MP - czujnik głębi |
| Aparatu przedni (MP) | 8 MP |
| Przysłona | f/1,8 - tylny, f/2,4 - dodatkowy , f/2.0 - przedni do selfie |
| Rozdzielczość nagrywania wideo | Full HD (1920 x 1080) |
| Procesor | MediaTek Dimensity 700 (MT6833) |
| Układ graficzny | ARM Mali-G57 MC2 |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| Pamięć wbudowana | 128 GB |
| Slot na kartę pamięci | Tak |
| Pojemność baterii | 5000mAh |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Moc szybkiego ładowania [W] | SUPERVOOC 33 W |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Łączność | 5G, LTE, Wi-Fi 5, Bluetooth 5.3 |
| Dual SIM | Tak |
| Dual SIM | Nano-SIM |
| NFC | Tak |
| USB - złącza | USB-C, wyjście słuchawkowe, czytnik kart pamięci microSD |
| Nawigacja satelitarna | Beidou, GPS, GLONASS, Galileo, QZSS |
| Odporność | IP54 |
| Czytnik linii papilarnych | W ekranie |
| Czujniki | Czujnik zbliżeniowy, Akcelerometr, Żyroskop, Czujnik Grawitacji, Oświetlenia w otoczeniu, Skaner twarzy, Zbliżeniowy |
| Wysokość (mm) | 163,8 mm |
| Szerokość (mm) | 75,1 mm |
| Grubość (mm) | 7,99 mm |
| Waga (g) | 188 g |
| Kolor | Niebieski |
| Seria | Oppo A |
| W zestawie | Przewód USB, igła do wysuwania tacki SIM |
| Kod sklepu (SKU) | CPH2483BL |
| Kod producenta (EAN) | 6932169326391 |
| Gwarancja | Standardowa |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.