Motorola Moto G53 5G 4/64GB Granatowy - Ink Blue
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Motorola Moto G53 5G 4/64GB Granatowy - Ink Blue
Specyfikacja
| Typ ekranu | LCD |
| Przekątna ekranu | 6,5" |
| System operacyjny | Android 13 |
| Rozdzielczość ekranu | 1600 x 720 pikseli (HD+) |
| Zagęszczenie pikseli (ppi) | ~269 ppi |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 120 Hz |
| Aparatu tylny - główny (MP) | 50 MP - główny, 2 MP - ultraszerokokątny |
| Aparatu przedni (MP) | 8 MP |
| Przysłona | f/1.8 - tylny główny, f/2,4 - ultraszerokokątny, f/2.0 - przedni |
| Rozdzielczość nagrywania wideo | FHD (30 kl./s), HD (30 kl./s) |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 480+ 5G (8-rdzeniowy) |
| Układ graficzny | Adreno 619, 650 MHz |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| Pamięć wbudowana | 64 GB |
| Slot na kartę pamięci | Tak |
| Pojemność baterii | 5000 mAh |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Moc szybkiego ładowania [W] | 10 W |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Łączność | 5G, 4G LTE, Wi‑Fi, Bluetooth 5.1 |
| Dual SIM | Tak |
| Dual SIM | SIM (1 eSIM + 1 nano SIM) |
| NFC | Tak |
| USB - złącza | USB‑C, gniazdo słuchawkowe 3,5 mm |
| Nawigacja satelitarna | GPS, A-GPS, LTEPP, SUPL, GLONASS, Galileo, Beidou |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Odporność | IP52 - model z hydrofobową powłoką |
| Czytnik linii papilarnych | Z boku |
| Czujniki | Czytnik linii papilarnych, czujnik zbliżeniowy, akcelerometr, czujnik światła otoczenia, czujnik SAR, żyroskop, koncentrator czujników, e-kompas |
| Dodatkowe informacje | Odblokowanie za pomocą rozpoznawania twarzy; Głośniki - Głośniki stereo, 2 mikrofony; Sterowanie głosowe - Asystent Google; My UX; |
| Wysokość (mm) | 162,7 mm |
| Szerokość (mm) | 74,66 mm |
| Grubość (mm) | 8,19 mm |
| Waga (g) | 183 g |
| Kolor | Granatowy |
| Seria | Moto G |
| W zestawie | Przewód USB‑C, igła do wysuwania tacki SIM, instrukcja |
| Kod sklepu (SKU) | PAWS0004SE |
| Kod producenta (EAN) | 840023238901 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.