Motorola Moto G35 5G 8/256GB Zielony - Leaf Green
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Motorola Moto G35 5G 8/256 GB Zielony - Leaf Green
Specyfikacja
| Typ ekranu | Dotykowy, LCD |
| Przekątna ekranu | 6,72" |
| System operacyjny | Android 14 |
| Rozdzielczość ekranu | 2400 x 1080 pikseli |
| Zagęszczenie pikseli (ppi) | ~391 ppi |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 120 Hz |
| Aparatu tylny - główny (MP) | 50 Mpix - główny, 8 Mpix - ultraszerokokątny |
| Aparatu przedni (MP) | 16 Mpix |
| Przysłona | f/1.8 - tylny obiektyw, f/2.2 - tylny obiektyw ultraszerokokątny, f/2.45 - przedni obiektyw |
| Rozdzielczość nagrywania wideo | 4K |
| Procesor | UNISOC T760 |
| Układ graficzny | ARM Mali‑G57 MC4 |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Pamięć wbudowana | 256 GB |
| Slot na kartę pamięci | Tak |
| Pojemność baterii | 5000 mAh |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Moc szybkiego ładowania [W] | 18 W |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Łączność | 5G, LTE, Bluetooth 5.0, Wi-Fi |
| Dual SIM | Tak |
| Dual SIM | Nano‑SIM + Nano‑SIM lub Nano‑SIM + eSIM |
| NFC | Tak |
| USB - złącza | USB-C (1 szt.), Nano SIM (1 szt. + e-SiM), wyjście słuchawkowe/głośnikowe (1 szt.) |
| Nawigacja satelitarna | GPS, Glonass, GALILEO, QZSS |
| Materiał obudowy | Wyświetlacz: szkło Corning Gorilla Glass 3, ramka: tworzywo sztuczne |
| Odporność | IP52 |
| Czytnik linii papilarnych | Z boku |
| Czujniki | Czujnik zbliżeniowy, Czujnik światła otoczenia, Akcelerometr, Żyroskop, Czujnik SAR, Magnetometr (e-kompas) |
| Dodatkowe informacje | Mini jack 3,5 mm, 2 mikrofony, głośniki stereo, Dolby Atmos |
| Wysokość (mm) | 166,07 mm |
| Szerokość (mm) | 75,98 mm |
| Grubość (mm) | 7,79 mm |
| Waga (g) | 188 g |
| Kolor | Zielony |
| Seria | Moto G |
| W zestawie | Przewód USB, igła do wysuwania tacki sim |
| Kod sklepu (SKU) | PB3K0035IT |
| Kod producenta (EAN) | 840023277931 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta, dystrybucja EU) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.