Motorola Moto G24 Power 4G Dual Sim 8/256GB Granatowy - Ink Blue
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Motorola Moto G24 Power 4G Dual Sim 8/256GB Granatowy - Ink Blue
Specyfikacja
| Typ ekranu | IPS LCD |
| Przekątna ekranu | 6,56" |
| System operacyjny | Android 14 |
| Rozdzielczość ekranu | 1612 x 720 pikseli |
| Zagęszczenie pikseli (ppi) | ~269 ppi |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 90 Hz |
| Aparatu tylny - główny (MP) | 50 Mpix + 2 Mpix |
| Aparatu przedni (MP) | 8 MP |
| Przysłona | f/1.8 - główny, f/2.4 - makro, f/2.0 - przedni |
| Rozdzielczość nagrywania wideo | FullHD |
| Procesor | MediaTek G85 8-rdzeniowy |
| Układ graficzny | ARM Mali‑G52 MC2 |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Pamięć wbudowana | 256 GB |
| Slot na kartę pamięci | Tak |
| Pojemność baterii | 6000 mAh |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Moc szybkiego ładowania [W] | 30 W |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Łączność | Wi-Fi, Bluetooth, LTE |
| Dual SIM | Tak |
| Dual SIM | 2 x nano-SIM |
| NFC | Tak |
| USB - złącza | USB typ C |
| Nawigacja satelitarna | GPS, A-GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo |
| Materiał obudowy | Szkło, plastik |
| Czytnik linii papilarnych | Z boku |
| Czujniki | Akcelerometr, Żyroskop, Magnetometr, Czujnik zbliżeniowy, Czujnik światła otoczenia, Czytnik linii papilarnych |
| Wysokość (mm) | 163,5 mm |
| Szerokość (mm) | 74,5 mm |
| Grubość (mm) | 8,99 mm |
| Waga (g) | 197 g |
| Kolor | Granatowy |
| Seria | Moto G |
| W zestawie | Przewód USB, igła do wysuwania tacki sim |
| Kod sklepu (SKU) | PB1E0004SE |
| Kod producenta (EAN) | 840023261060 |
| Gwarancja | Standardowa |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.