Motorola Moto G04s 4G Dual Sim 4/64GB Zielony - Sea Green
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Motorola Moto G04s 4G Dual Sim 4/64GB Zielony - Sea Green
Specyfikacja
| Typ ekranu | IPS LCD |
| Przekątna ekranu | 6,5″ |
| System operacyjny | Android 14 |
| Rozdzielczość ekranu | 1612 x 720 pikseli |
| Zagęszczenie pikseli (ppi) | ~269 ppi |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 90 Hz |
| Aparatu tylny - główny (MP) | 50 MP |
| Aparatu przedni (MP) | 5 MP |
| Przysłona | ƒ/1.8 - tylny, ƒ/2.2 - przedni |
| Rozdzielczość nagrywania wideo | FullHD 1080p |
| Procesor | MediaTek Helio G37 |
| Układ graficzny | Mali-G57 |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| Pamięć wbudowana | 64 GB |
| Slot na kartę pamięci | Tak |
| Pojemność baterii | 5000 mAh |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Moc szybkiego ładowania [W] | 10 W |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Łączność | 4G (LTE), Wi-Fi, Bluetooth 5.0 |
| Dual SIM | Tak |
| Dual SIM | nano-SIM |
| NFC | Nie |
| USB - złącza | USB Typu-C, gniazdo kart, wyjście słuchawkowe |
| Nawigacja satelitarna | GPS, A-GPS, Galileo, GLONASS, LTEPP |
| Materiał obudowy | Szkło: Corning Gorilla Glass 3 |
| Odporność | IP52 |
| Czytnik linii papilarnych | W ramce |
| Czujniki | Akcelerometr, czujnik zbliżenia, czujnik światła |
| Wysokość (mm) | 164 mm |
| Szerokość (mm) | 75 mm |
| Grubość (mm) | 8 mm |
| Waga (g) | 179 g |
| Kolor | Zielony |
| Seria | Moto G |
| W zestawie | Przewód USB, igła do wysuwania tacki sim |
| Kod sklepu (SKU) | PB360016SE |
| Kod producenta (EAN) | 840023267246 |
| Gwarancja | Standardowa |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.