towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Specyfikacja
| Typ ekranu | Płaski AMOLED, AGC DT‑Star2 szkło ochronne |
| Przekątna ekranu | 6,67″ (16,9 cm) |
| System operacyjny | Android 14 z ColorOS 14.0 |
| Rozdzielczość ekranu | FHD+ 2400×1080 px |
| Zagęszczenie pikseli (ppi) | 394 ppi |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 120 Hz |
| Aparatu tylny - główny (MP) | 50 MP f/1.8 (AF) + 8 MP f/2.2 ultra‑szeroki + 2 MP f/2.4 macro |
| Aparatu przedni (MP) | 32 MP f/2.4 |
| Przysłona | tylne: f/1.8 / f/2.2 / f/2.4; przednie: f/2.4 |
| Rozdzielczość nagrywania wideo | Tył: 1080p@30/60, 720p@30/60, slow‑mo 720p@120, timelapse, Przód: do 1080p@30fps |
| Procesor | MediaTek Dimensity 6300 (8-rdzeniowy) |
| Układ graficzny | Mali‑G57 MC2 @1072 MHz |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Pamięć wbudowana | 512 GB |
| Slot na kartę pamięci | Tak |
| Pojemność baterii | 5000 mAh |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Łączność | 4G LTE, Wi‑Fi 5 (802.11a/b/g/n/ac), Bluetooth 5.3, NFC |
| Dual SIM | Tak |
| NFC | Tak |
| USB - złącza | USB‑C (2.0), brak audio Jack 3,5 mm |
| Nawigacja satelitarna | GPS, A‑GPS, GLONASS, Galileo, QZSS |
| Materiał obudowy | matowe wykończenie „Matte Grey” |
| Odporność | IP64 (odporność na bryzgi i kurz) |
| Czytnik linii papilarnych | W ekranie |
| Czujniki | geomagnetyczny, światła, zbliżeniowy, akcelerometr, grawitacji, żyroskop, krokomierz |
| Dodatkowe informacje | Dual SIM: tak, hybrydowy slot (2× nanoSIM lub 1 SIM + microSD), „Breathing Light” LED wokół aparatu; Google Lens, AI Tryby fotograficzne |
| Wysokość (mm) | 163.1 mm |
| Szerokość (mm) | 75.8 mm |
| Grubość (mm) | 7.76 mm |
| Waga (g) | 187 g |
| Kolor | Szary |
| Seria | OPPO Reno12 |
| W zestawie | Przewód USB, igła do wysuwania tacki sim |
| Kod sklepu (SKU) | S8108389 |
| Kod producenta (EAN) | 6932169351430 |
| Gwarancja | Standardowa |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.