towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Nothing Phone 2 5G 12/256 GB White - smartfon inny niż wszystkie
Czas na coś zupełnie nowego! Nothing Phone 2 to smartfon, który łączy w sobie nowoczesną technologię z unikatowym designem, tworząc urządzenie nie tylko wydajne, ale i wyróżniające się na tle konkurencji. Jego elegancka, minimalistyczna obudowa kryje zaawansowane komponenty, wyjątkowy, spójny interfejs interfejs Glyph i innowacyjne funkcje, zapewniając świeże spojrzenie na obsługę smartfona.

Nothing Phone 2 5G 12/256 GB biały - interfejs Glyph
Interfejs Glyph to innowacyjny system oświetlenia LED, który nie tylko dodaje smartfonowi oryginalnego wyglądu, ale przede wszystkim służy praktycznym celom. Interfejs Glyph może informować użytkownika o połączeniach przychodzących, powiadomieniach, czy stanie baterii poprzez różnorodne wzory świetlne i kolory, co umożliwia rozpoznanie rodzaju powiadomienia bez konieczności patrzenia na ekran. Dzięki funkcji Glyph Composer szybko stworzysz własne sekwencje świetlne i dźwiękowe.

Nothing Phone 2 5G 12/256 GB White - Android z Nothing OS 2.0
Dopełnieniem wyjątkowego interfejsu sprzętowego Nothing Phone 2 jest system Android z autorską nakładką Nothing OS 2.0. Całość wyróżnia się minimalistycznym designem, który nie tylko zapewnia elegancki wygląd, ale oferuje szeroki zakres personalizacji, pozwalając użytkownikom na dostosowanie wyglądu i funkcji do indywidualnych preferencji.

Nothing Phone 2 5G 12/256 GB White - ekran Amoled 120 Hz
Nothing Phone 2 wyposażono w wysokiej klasy, jasny ekran Amoled LTPO o przekątnej 6,7 cala, który dzięki wyświetlaniu 10 bitowej palety kolorów i wsparciu HDR10+ zapewnia znakomitą detaliczność, żywe kolory i doskonały kontrast, idealne do oglądania filmów, przeglądania zdjęć czy gier. Dzięki wysokiej adaptacyjnej częstotliwości odświeżania (od 1Hz do 120 Hz), interakcje z urządzeniem są jeszcze płynniejsze, przy jednoczesnym ograniczeniu zużycia energii.

Nothing Phone 2 5G 12/256 GB White - nowoczesny komplet aparatów
Fotografuj i nagrywaj filmy UHD z Nothing Phone 2. Główny aparat 50 Mpix z jasnym obiektywem f/1.88, optyczną stabilizacją OIS i zaawansowaną technologią Advanced HDR sprawi, że nawet wieczorem pstrykniesz wyjątkowe ujęcie. Nadaj kadrom więcej swobody i przestrzeni kamerą 50 Mpix z obiektywem ultra szerokokątnym o polu widzenia 114° i możliwości fotografowania już z odległości 4 cm. Z przednią kamerą o rozdzielczości 32 Mpix wykonasz zachwycające autoportrety i świetne nagrania wideo Live HDR.

Nothing Phone 2 White - super wydajność z Qualcomm Snapdragon 8+ gen 1
Pod maską Nothing Phone 2 kryje się potężny procesor Qualcomm Snapdragon 8+ gen 1 wspierany przez układ grafiki Adreno 730, zapewniający wysoką wydajność, zarówno podczas korzystania z rozbudowanych aplikacji, jak i w trakcie grania w najnowsze gry. Rozbudowany układ chłodzenia sprawia, że smartfon pozostaje przyjemnie chłodny nawet podczas mocnego obciążenia.

Nothing Phone 2 5G 12/256 GB White - wydajny akumulator i szybkie ładowanie
Nie martw się o zasilanie. Konstruktorzy Nothing Phone 2 zastosowali solidny akumulator o pojemności aż 4700 mAh, który zapewni Ci moc wystarczającą na cały dzień intensywnego działania. Nie będziesz też tracił czasu na uzupełnianie energii - dołączona do zestawu ładowarka o mocy 45 W błyskawicznie naładuje baterię do pełna. Możesz także skorzystać z 15 W ładowania bezprzewodowego.

Specyfikacja
| Typ ekranu | Dotykowy, AMOLED, LTPO |
| Przekątna ekranu | 6,7" |
| System operacyjny | Android 13 (Nothing OS 2.0) |
| Rozdzielczość ekranu | 2412 x 1080 |
| Zagęszczenie pikseli (ppi) | 394 ppi |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 120 Hz |
| Aparatu tylny - główny (MP) | 50 Mpix - ultraszerokokątny, 50 Mpix - szerokokątny |
| Aparatu przedni (MP) | 32 Mpix |
| Przysłona | f/2.2 - ultraszerokokątny, f/1.88 - szerokokątny, przedni obiektyw f/2,45 |
| Rozdzielczość nagrywania wideo | UHD 4K (30 kl./s), Full HD 1080p (60 kl./s) |
| Procesor | Snapdragon 8+ Gen 1 |
| Układ graficzny | Adreno 730 |
| Pamięć RAM | 12 GB |
| Pamięć wbudowana | 256 GB |
| Slot na kartę pamięci | Tak |
| Pojemność baterii | 4700 mAh |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Ładowanie bezprzewodowe | Tak |
| Łączność | 2G , 3G , 4G (LTE), 5G, Bluetooth 5,3, NFC , Wi-Fi 6 |
| Dual SIM | Tak |
| NFC | Tak |
| USB - złącza | USB-C |
| Nawigacja satelitarna | A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO, QZSS, NavIC, SBAS |
| Materiał obudowy | Wyświetlacz: szkło Corning Gorilla, ramka: aluminium, tył: szkło |
| Odporność | IP54 |
| Czytnik linii papilarnych | W ekranie |
| Czujniki | Akcelerometr, Czujnik żyroskopowy, Kompas elektroniczny, Przedni i tylny czujnik światła, Czujnik zbliżeniowy |
| Dodatkowe informacje | Czas ładowania: 55 min do 100% (45W), ładowanie bezprzewodowe 15W, interfejs Glyph |
| Wysokość (mm) | 162,1 mm |
| Szerokość (mm) | 76,4 mm |
| Grubość (mm) | 8,6 mm |
| Waga (g) | 201,2 g |
| Kolor | Biały |
| Seria | Nothing Phone 2 |
| W zestawie | Przewód USB, igła do wysuwania tacki sim |
| Kod sklepu (SKU) | A10400028 |
| Kod producenta (EAN) | 6974434220980 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta, dystrybucja EU) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.