Motorola Edge 20 PRO 5G 12/256 GB Midnight Blue
4.13
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis

Motorola Edge 20 PRO 5G 12/256 GB Midnight Blue - niezrównana wydajność
Motorola Edge 20 PRO 5G to telefon, który oferuje niezrównaną wydajność dzięki potężnym 12 GB pamięci RAM i 256 GB pamięci wewnętrznej. Bez względu na to, czy grasz w najbardziej wymagające gry, czy korzystasz z wielu aplikacji jednocześnie, ten smartfon sprosta wszystkim Twoim wymaganiom.

Motorola Edge 20 PRO - szybkość 5G
Poznaj niesamowitą szybkość 5G z Motorolą Edge 20 PRO. Pobieraj duże pliki, streamuj w wysokiej rozdzielczości i bądź zawsze online bez opóźnień. Dzięki łączności 5G, ten telefon przenosi Twoje doświadczenia na zupełnie nowy poziom.

Wyjątkowy ekran OLED
Ciesz się żywymi kolorami i głęboką czernią na 6.7-calowym wyświetlaczu OLED. Rozdzielczość Full HD+ zapewnia niesamowitą jakość obrazu, idealną do oglądania filmów, grania czy przeglądania zdjęć. Ekran o częstotliwości odświeżania 144 Hz gwarantuje płynność każdego ruchu.

Motorola Edge 20 PRO - aparat klasy profesjonalnej
Uchwyć każdy moment w najwyższej jakości dzięki potrójnemu aparatowi z głównym obiektywem 108 MP. Zoom optyczny, funkcje AI i stabilizacja obrazu pozwolą Ci na tworzenie zapierających dech w piersiach zdjęć i filmów, które zawsze będą wyglądały profesjonalnie.

Styl i elegancja
Motorola Edge 20 PRO w kolorze Midnight Blue to synonim stylu i elegancji. Smukła konstrukcja i wyrafinowane wykończenie sprawiają, że telefon wygląda doskonale w każdej sytuacji. To nie tylko narzędzie, ale i modny dodatek.

Specyfikacja
| Typ ekranu | Dotykowy, OLED |
| Przekątna ekranu | 6,7" |
| System operacyjny | Android 11 |
| Rozdzielczość ekranu | 2400 x 1080 |
| Zagęszczenie pikseli (ppi) | 396 ppi |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 144 Hz |
| Aparatu tylny - główny (MP) | 108.0 Mpix, 16.0 Mpix - ultraszerokokątny, 8.0 Mpix - teleobiektyw |
| Aparatu przedni (MP) | 32.0 Mpix |
| Przysłona | f/1.9 - tylny obiektyw, f/2.2 - tylny obiektyw ultraszerokokątny, f/3.4 - tylny teleobiektyw, f/2.25 - przedni obiektyw |
| Rozdzielczość nagrywania wideo | UHD 8K UHD, 4K (do 60 kl./s), FullHD 1080p (do 60 kl./s) |
| Procesor | Snapdragon 870 |
| Układ graficzny | Adreno 650 |
| Pamięć RAM | 12 GB |
| Pamięć wbudowana | 256 GB |
| Slot na kartę pamięci | Tak |
| Pojemność baterii | 4500 mAh |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Łączność | 5G, Wi-Fi, NFC, Bluetooth 5.1 |
| Dual SIM | Tak |
| NFC | Tak |
| USB - złącza | USB Typu-C - 1 szt. Gniazdo kart nanoSIM - 2 szt. |
| Nawigacja satelitarna | GPS, A-GPS, Galileo, GLONASS |
| Materiał obudowy | Szkło Corning Gorilla Glass 5 - wyświetlacz, Aluminium - ramka, Szkło Corning Gorilla Glass 5 - panel tylny |
| Odporność | Pyłoszczelność i wodoszczelność (IP52) |
| Czytnik linii papilarnych | W ramce |
| Czujniki | Akcelerometr, Żyroskop, Zbliżenia, Światła, Magnetometr |
| Dodatkowe informacje | Skaner twarzy |
| Wysokość (mm) | 163 mm |
| Szerokość (mm) | 76 mm |
| Grubość (mm) | 8 mm |
| Waga (g) | 190 g |
| Kolor | Granatowy |
| Seria | Edge |
| W zestawie | Przewód USB, igła do wysuwania tacki sim |
| Kod sklepu (SKU) | ME20P12256MT |
| Kod producenta (EAN) | 840023220623 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta, dystrybucja EU) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.