Lampa LED Quadralite SVL-400 - czarna
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Quadralite SVL-400 - stabilny strumień światła z regulacją mocy 5-100%
Quadralite SVL-400 LED to niezwykle lekka oraz cicha lampa, bazująca na diodach LED. Dzięki mocy 40W urządzenie można bez problemu stosować nie tylko w fotografii, ale także na niewielkich planach filmowych. Diody LED w technologii COB gwarantują stabilny strumień światła, który charakteryzuje się wysokim współczynnikiem odwzorowania barw (CRI≥96,3) oraz temperaturą barwową zbliżoną do światła słonecznego (5800K). Soczewka fresnela posiadająca regulację zakresu działania umożliwia regulację strumienia światła w zakresie od 15 do 40 stopni. Uniwersalne mocowanie Bowens zapewnia możliwość używania różnego rodzaju modyfikatorów światła, takich jak czasze, softboxy i wrota, pozwalających na uzyskanie jeszcze lepszych efektów podczas sesji.
Lampa LED Quadralite SVL-400 ponad 5,5 roku nieprzerwanej pracy!
Lampa posiada wbudowany system chłodzenia, który chroni ją przed przegrzaniem, co umożliwia używanie jej przez dłuższy czas, a cicha praca wentylatora nie zakłóca procesu nagrywania dźwięku podczas filmowania. Kolejną ważną cechą jest żywotność zastosowanej w lampie diody LED, która osiąga 50 000 h co jest równowartością ponad 5,5 roku nieprzerwanej pracy. Niewielka obudowa, a zarazem niska waga sprawiają, że lampę można zabrać ze sobą na każdą sesję.
Specyfikacja
| Moc maksymalna | 40 W |
| Współczynnik CRI | ≥96,3 |
| Temperatura barwowa | 5800 K |
| Typ mocowania | Gwint 1/4" |
| Zasilanie | zasilacz AC/DC lub bateria typu NP-F |
| Chłodzenie | Aktywne |
| Wymiary | 16 x 12,2 cm |
| Waga | 638 g |
| Kod sklepu (SKU) | FT_005874 |
| Kod EAN | 5901698719494 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.