towar niedostępny
Dostępny
Opis
Mikrofon lavalier Rode smartLav+
Rode SmartLav+ to wysokiej klasy mikrofon krawatowy, stworzony specjalnie z myślą o pracy na planie filmowym, w studiu telewizyjnym, internetowych podcastach i vlogach. Mały, lekki i prosty w obsłudze jest świetnym rozwiązaniem, gdy potrzebna jest doskonała jakość dźwięku, a jednocześnie chcemy uniknąć używania dodatkowego skomplikowanego i kosztownego sprzętu bezprzewodowego.

Mikrofon krawatowy Rode smartLav+ - sposób na profesjonalne nagrywanie
Mikrofon SmartLav+ wykorzystuje profesjonalną dookólną kapsułę pojemnościową o charakterystyce dookólnej. Mikrofon zbiera dźwięk jednakowo z każdej strony, dzięki temu można go przypiąć w dyskretnym miejscu i nie przejmować się precyzyjnym ustawieniem kapsuły. Dołączona osłona z gąbki wpływa na ograniczenie brzmienia syczących, wybuchowych głosek oraz redukuje szum wiatru, umożliwiając wysokiej jakości nagrania w terenie. Mikrofon lavalier Rode posiada wytrzymały klips montażowy z uchwytem na kabel. Przewód o długości 120cm został wzmocniony kevlarem, nie musisz więc martwić się o mechaniczne uszkodzenia.
Mikrofon Rode smartLav+ - doskonała kompatybilność
Ogromną zaletą mikrofonu SmartLav+ jest wyjątkowo prosta obsługa. Do działania nie potrzebuje baterii, po prostu wpinasz wtyk miniJack TRRS i gotowe! SmartLav+ może współpracować z szeroką gamą smartfonów i tabletów, od pracujących pod kontrolę Apple iOS, jak i Android. Po podłączeniu adaptera TRRS / TRS mikrofon podłączymy też do przenośnych rejestratorów audio, kamer i aparatów. Mikrofon smartLav+ jest kompatybilny praktycznie z każdy programem do nagrywania. Użytkownicy urządzeń Apple otrzymują dodatkowo specjalistyczną aplikację Rode Rec, która przekształca udostępnia szeroki zakres ustawień, w tym wybór ustawień korektora dla różnych warunków nagraniowych. Oprócz tego do programu dołączono profesjonalne narzędzia edycyjne i zapewniono możliwość publikowania na SoundCloud i Dropbox bezpośrednio z poziomu aplikacji.
Cechy charakterystyczne
- Typ: kondensatorowy, spolaryzowany
- Aktywna elektronika: JFET
- Struktura akustyczna: ciśnieniowo-gradientowa
- Charakterystyka kierunkowa: dookólna, reaguje jednolicie na dźwięk z każdej strony
- Przewód: 120 cm, oplot wzmocniony kevlarem
Specyfikacja
| Przeznaczenie | Krawatowe i reporterskie |
| Rodzaj przetwornika | Pojemnościowy |
| Charakterystyka kierunkowości | Dookólna |
| Rodzaj łączności | Przewodowa |
| Pasmo przenoszenia | 20 Hz - 20 kHz |
| Czułość | -35dB (17.8mV @94dB SPL) |
| Impedancja | 3000 om |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 110 dB (dla 1 kHz, 1% THD przy obciążeniu 1 KΩ) |
| Szumy | 67 dB |
| Zakres dynamiki | 60 dB |
| Złącza | Jack TRRS 3,5 mm (1 szt.) |
| System mocowania | Klips |
| Zasilanie | Zewnętrzne |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 118 x 4.5 x 4.5 mm |
| Waga | 6 g |
| Dodatkowe informacje | Konwerter impedancji JFET z bipolarnym buforem wyjściowym, kompatybilność: iOS i niektóre urządzenia Android |
| Akcesoria dodatkowe | Filtr pop, klips do kabla |
| Kod sklepu (SKU) | MIKDSLAVPLUS |
| Kod producenta (EAN) | 698813004058 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.