Bezprzewodowy zestaw audio Rode Wireless GO II

Dostępność: tymczasowo niedostępny
Cena: 1 449,00 zł 1449.00
ilość szt.

towar niedostępny

Producent: Rode
Kod produktu w sklepie: RODEWIREGO2

Opis

Rode Wireless GO II - bezprzewodowy, innowacyjny

Rode Wireless GO II - najmniejszy na świecie bezprzewodowy system rejestrujący powraca w nowej, jeszcze lepszej odsłonie. Ten ultra kompaktowy i niezwykle wszechstronny system mikrofonów bezprzewodowych składa się z dwukanałowego odbiornika i dwóch nadajników. Zachowuje tą samą funkcjonalną obudowę i profesjonalną jakość dźwięku, co oryginalny Wireless GO; dodając najnowszej generacji cyfrową transmisję Rode Series IV 2,4 GHz ze 128-bitowym szyfrowaniem, zwiększony do 200 metrów zasięg, poprawioną stabilność transmisji, wbudowane możliwości nagrywania i wiele innych. System Rode Wireless Go II pozwala kamerzystom, vlogerom i mobilnym dziennikarzom pewnie i szybko wykorzystać bezprzewodową transmisję dźwięku, niezależnie od poziomu doświadczenia i wykorzystywanego sprzętu.

 

Bezprzewodowy system transmisji audio Rode Wireless GO II 

 

System Wireless GO II - prosta obsługa

W skład Wireless GO II wchodzą dwa nadajniki i dwukanałowy odbiornik, który umożliwia podłączenie obu nadajników w celu nagrywania dwóch źródeł dźwięku w jednym urządzeniu. Po wyjęciu z pudełka system jest gotowy do pracy po naciśnięciu przycisku - nadajniki są automatycznie parowane z odbiornikiem i pamiętają, do którego kanału zostały przypisane, więc nie trzeba się martwić o ich ponowną konfigurację. Ekran LED odbiornika jest podzielony na cztery główne sekcje, z ikonami stanu baterii, siły sygnału i poziomu wejściowego wyświetlanymi dla każdego nadajnika na dole po lewej i prawej stronie, oraz ikonami baterii, trybu podświetlenia i wzmocnienia wyjściowego dla odbiornika na środku. Powyżej znajduje się miernik poziomu sygnału wyjściowego dla odbiornika, który ułatwia monitorowanie poziomu sygnału przesyłanego do kamery lub urządzenia nagrywającego. Kiedy będziesz gotowy na więcej, skorzystaj z aplikacji Rode, aby uzyskać dostęp do potężnego zestawu funkcji i rozszerzonej personalizacji ustawień.

 

Bezprzewodowy system transmisji audio Rode Wireless GO II 

 

Rode Wireless GO II - 200 metrów zasięgu

Nowa technologia cyfrowej transmisji Series IV zwiększa zasięg działania Wireless GO II do 200 metrów i  dzięki przeprojektowanemu systemowi anten zapewnia znacznie lepszą stabilność sygnału w miejscach o dużym natężeniu fal radiowych. Ponadto, system został zaprojektowany do pracy z obydwoma nadajnikami bez wpływu na zasięg.

 

Bezprzewodowy system transmisji audio Rode Wireless GO II 

 

Wireless GO II - jeszcze więcej możliwości z Rode Central 

Aplikacja Rode Central to potężne narzędzie, z którego pomocą można precyzyjnie skonfigurować urządzenia i uzyskać dostęp do szeregu zaawansowanych funkcji, takich jak rejestracja audio w nadajnikach, nagrywanie ścieżki bezpieczeństwa w trybie dual mono, odtwarzanie i eksport plików i wiele więcej. Dzięki aplikacji każdy nadajnik udostępnia wbudowany rejestrator audio oferujący do siedmiu godzin nieskompresowanego nagrania (24-bit / 48 kHz WAV) lub 24 godzin skompresowanego nagrania, idealnego do tworzenia kopii zapasowej. Z aplikacją Rode wyeksportujesz pliki w formatach, takich jak MP3 lub WAV, z informacjami o dacie i czasie, a także automatycznymi znacznikami w miejscach, w których połączenie nadajnik / odbiornik zostało przerwane. Wyjątkową cechą Wireless GO II jest obsługa dwóch nadajników jednocześnie, co pozwala na jednoczesne przechwytywanie dwóch źródeł dźwięku. Urządzenie zapewnia możliwość przełączania pomiędzy trybami wyjścia stereo lub dual mono. Dzięki temu każdy nadajnik, a więc i każdy obiekt, może być nagrywany na oddzielnym kanale. Alternatywnie, sygnał z obu nadajników może być miksowany razem i nagrywany jednocześnie na lewym i prawym kanale. Za pomocą aplikacji można aktywować nagrywanie ścieżki bezpieczeństwa (-20 dB na prawym kanale).

 

Bezprzewodowy system transmisji audio Rode Wireless GO II 

 

Wireless GO II - wszystko, czego potrzebujesz

Mobilni dziennikarze, kamerzyści i vlogerzy docenią łatwość przenoszenia systemu Wireless GO II. Poszczególne elementy są mniejsze od paczki papierosów i wyjątkowo lekkie. Mocowanie TX ułatwia zintegrowany klips. Nadajnik może pracować jako pojemnościowy mikrofon dookólny. Charakterystyka wewnętrznej kapsuły zapewnia niezawodne zbieranie dźwięku, nawet jeśli umiejscowienie mikrofonu nie jest idealne; nagranie zostanie uchwycone z doskonałą czystością, klarownością i spójnością. W każdej chwili można też skorzystać z opcjonalnego mikrofonu krawatowego za pośrednictwem wejścia TRS mini Jack 3.5 mm. Odbiornik RX wyposażony jest w dwufunkcyjny uchwyt, dzięki czemu można go wygodnie przypiąć do ubrania lub paska albo wsunąć w szynę lampy błyskowej aparatu. Oprócz tradycyjnego wyjścia analogowego 3.5 mm TRS, odbiornik Wireless GO II posiada cyfrowe wyjście audio USB-C. W zestawie Wireless GO II znajdziemy trzy przewody USB-C / USB-A, kabel pamięci TRS do podłączania do kamer, pokrowiec i trzy osłony przeciwwietrzne.

 

Specyfikacja

Opinie (0)

Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium