towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Nie tylko dla profesjonalistów
Lampa LED Newell RGB-W Rangha to niezbędne urządzenie w torbie ambitnego filmowca i fotografa. Wymiary porównywalne do smartfona, duża moc, profesjonalna jakość światła z szerokim zakresem regulacji sprawiają, że świetnie sprawdzi się w plenerze, przy doświetleniu planu filmowego, w fotografii produktowej, ulicznej czy makro. Jej największym atutem jest pełen zakres RBG oraz białe diody z możliwością płynnej zmiany nasycenia oraz mocy. Obudowa panelu Rangha została wykonana z lotniczego aluminium, co gwarantuje wieloletnią eksploatację i ochronę w każdych warunkach. Na spodzie i boku lampa posiada uniwersalny gwint statywowy ¼ cala, który umożliwia wygodny montaż do szerokiej gamy akcesoriów, takich jak statywy, klatki czy uchwyty.

Perfekcyjne światło dla wymagających
Lampa LED Newell to źródło światła o ogromnych możliwościach. Maksymalna moc 12W, strumień światła 1200 lux i współczynnik odwzorowania światła (CRI) ≥ 96 zapewniają doskonałą jakość oświetlenia. Wykorzystanie profesjonalnych diod LED RGB, pozwala na płynną regulację koloru w zakresie 0 - 360° RGB, nasycenia od 0 do 100% oraz pełną kontrolę nad mocą świecenia. Ogromną zaletą RGB+W Rangha jest zastosowanie dodatkowych białych diod z z pełną regulacją mocy świecenia w zakresie 1 - 100% oraz temperatury barwowej 2500 - 8000 K.

21 programów tematycznych na każdą okazję
Nie masz czasu na eksperymenty i potrzebujesz gotowego rozwiązania oświetlenia sceny? Panel Rangha jest gotowa na każdy scenariusz. Wyposażono go w dwadzieścia jeden różnorodnych programów tematycznych, między innymi symulacja świateł pogotowia, policji, błyskawicy, fajerwerków i świec.
Imponujący czas pracy z akumulatorem 4000mAh
Na pokładzie lampy Rangha znajdziesz wybudowany akumulator litowo-polimerowy o imponującej pojemności 4000 mAh. Przy wykorzystaniu pełnej mocy lampy bateria zapewnia około 90 minut nieprzerwanej pracy. Dzięki wbudowanemu portowi USB urządzenie może być wykorzystane jako powerbank.
Najważniejsze cechy panelu LED Newell RGB-W Rangha
Maksymalna moc: 12 W
Temperatura barwowa: 2500 K - 8000 K
Jasność: 1 - 100 %
Nasycenie: 0 - 100 %
RGB: 0 - 360°
Współczynnik CRI: >96
Strumień świetlny: 1200 lux
Predefiniowana symulacja sceny: 21 gotowych programów
Akumulator: polimerowy: 4000 mAh, 3.7 V
Napięcie ładowania: 5 V
Prąd ładowania: 2 A
Maksymalny czas pracy (przy pełnej mocy): około 90 minut
Wymiary: 151 x 80 x 11.5 mm
Waga: 200 g
Zestaw zawiera: lampa LED Newell RGB-W Rangha, pokrowiec, przewód USB-C, adapter mocowanie na gorącą stopkę, instrukcja obsługi
Specyfikacja
| Moc maksymalna | 12 W |
| Współczynnik CRI | >96 |
| Temperatura barwowa | 2500-8000 K |
| Zasilanie | Zasilanie: wbudowany akumulator 4000 mAh |
| Wymiary | 151 x 80 x 11.5 mm |
| Waga | 200 g |
| Dołączone akcesoria | Pokrowiec, przewód USB-C, adapter mocowanie na gorącą stopkę, instrukcja obsługi |
| Kod sklepu (SKU) | NL2399 |
| Kod EAN | 5907489642354 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.