Lampa błyskowa Quadralite Stroboss 60 EVO N / Nikon
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Lampa błyskowa Quadralite Stroboss 60 EVO N / Nikon
Quadralite Stroboss 60 EVO N / Nikon to profesjonalna, reporterska lampa błyskowa o liczbie przewodniej 60 z wbudowanym systemem sterowania radiowego Navigator X. Dedykowany akumulator litowo-jonowy umożliwia wykonanie nawet 650 błysków z pełną mocą. Lampa współpracuje z automatycznym pomiarem światła błyskowego TTL i jest wyposażona w synchronizację błysku HSS. Dzięki zastosowaniu automatyki błysku może być z powodzeniem wykorzystywana ze wszystkimi trybami fotografowania oraz automatyką programową aparatów. Oczywiście możliwa jest w pełni manualna kontrola nad mocą błysku i zoomem.

System Navigator X
Quadralite Stroboss 60 EVO wyposażono w nadajnik/odbiornik systemu bezprzewodowego wyzwalania i sterowania lampami błyskowymi. Pracuje on na radiowej częstotliwości 2.4 GHz i zapewnia skuteczny zasięg komunikacji wynoszący 100m. Z tego powodu Stroboss 60 EVO może pracować zarówno jako lampa Master jak i Slave w systemie Quadralite Navigator X. Stroboss 60 w pełni współpracuje ze zdalnym wyzwalaczem i sterownikiem Quadralite Navigator X i umożliwia bezprzewodową obsługę wszystkich najważniejszych funkcji lampy, takich jak: tryb HSS, zdalne sterowanie mocą błysku i zmianę trybu pracy.

Synchronizacja z krótkimi czasami ekspozycji
Lampa oferuje możliwość synchronizacji błysku z ultrakrótkimi czasami otwarcia migawki nawet do 1/8000 sekundy. Taką opcję docenią szczególnie osoby, które chcą wykorzystać lampę podczas sesji plenerowych, gdzie bardzo często trzeba się zmierzyć z intensywnym światłem zastanym. Dodatkowo Stroboss 60 EVO wyróżnia się bardzo krótkim czasem trwania błysku, który przy minimalnej mocy osiąga 1/20000 sekundy.
Uniwersalna
Quadralite Stroboss 60 EVO N / Nikon posiada zoom, który pracuje w zakresie 20-200 mm. W przypadku gdy konieczne jest oświetlenie szerszego planu można skorzystać z wbudowanego w głowicę dyfuzora rozpraszającego, który odpowiada ogniskowej około 14 mm. Oprócz niego lampa zaopatrzona jest w wysuwany biały ekran odbijający. Zestaw fabryczny dopełnia akumulator, ładowarka z przewodem zasilającym, podstawka oraz poręczny pokrowiec.
Wydajne zasilanie
Quadralite Stroboss 60 EVO N / Nikon wykorzystuje dedykowany akumulator litowo-jonowy Stroboss VB-18 o pojemności 2000 mAh. Po pełnym naładowaniu akumulator pozwala wykonać do 650 błysków z pełną mocą, przy czasie ładowania krótszym niż 1.5 sekundy. Dołączona ładowarka pozwala na dokładne sprawdzenie poziomu naładowania akumulatora oraz zapewnia krótki czas ładowania - maksymalnie 3 godziny. W komorze baterii zlokalizowane jest złącze Micro USB, które służy do aktualizacji oprogramowania wewnętrznego lampy.
Specyfikacja
| Liczba przewodnia | 60 |
| Zasięg | 50 m |
| Zoom | 20-200 mm oraz wbudowany panel rozpraszający do 14 mm |
| Tryby błysku | TTL / M / Multi |
| Czas błysku | 1/300 (1/1) - 1/20000 sek (1/128) |
| Tryb stroboskopowy | Tak (do 90 błysków w serii, 99 Hz) |
| Liczba kanałów | 32 |
| Liczba grup | 5 |
| Sterowanie bezprzewodowe | Wbudowany nadajnik/odbiornik Navigator X |
| Zasilanie | akumulator litowo-jonowy Stroboss VB-18 (11.1V, 2000mAh) |
| Wydajność / liczba błysków | około 650 błysków z pełną mocą |
| Czas ładowania | <1.5 sek |
| Tryby pracy | Master, Slave, Off |
| Wspomaganie AF | Tak |
| Regulacja położenia głowicy | 0 - 360° (w poziomie), 7 - 90° (w pionie) |
| Wyświetlacz LCD | Tak |
| Dodatkowe informacje | Szeroka regulacja energii błysku w przedziale 7 stopni przysłony (od 1/1 do 1/128) z regulacją co 1/3 stopnia EV, możliwość wyzwalania błysku za pomocą fotoceli lub poprzez złącze miniJack 2.5mm |
| Wymiary | 190 x 76 x 64 mm |
| Waga | 530 g (bez akumulatora) |
| Dołączone akcesoria | ładowarka, podstawka, poręczny pokrowiec |
| Kod sklepu (SKU) | 5901698716288 |
| Kod EAN | 5901698716288 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.