Aparat Nikon Z7 II + Nikkor Z 24-120 mm f/4 S | Cena uwzględnia natychmiastowy RABAT 2700 zł

Aparat Nikon Z7 II + Nikkor Z 24-120 mm f/4 S
  • promocja
Dostępność: dostępny
Cena: 15 549,00 zł

Cena regularna: 17 395,00 zł

15549.00
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 17 395,00 zł
ilość szt.

towar niedostępny

Producent: Nikon
Kod produktu w sklepie: VOA070K004

Opis

Nikon Z7 II z obiektywem Nikkor Z 24-120 mm f/4 S

Wybierz aparat Nikon Z 7II i zrealizuj swoją wizję. Od drobnych ale wymownych szczegółów po rozległe widoki z wyrafinowanymi szczegółami. Od misternych portretów po kinową akcję. Twórz swobodnie wiedząc, że zobaczysz każdy szczegół i uchwycisz wszystko, co widzisz. Drukuj w dowolnym formacie - nowoczesna, pełnoklatkowa matryca BSI CMOS o rozdzielczości 45.7 Mpix i wykorzystanie mocy dwóch procesorów EXPEED gwarantują niedoścignioną szczegółowość i rozpiętość tonalną. Nagrywanie wideo w jakości 4K Ultra HD z prędkością 60 kl/s, zapis kodów czasowych, czy wyjście wideo w formacie logarytmicznym (N-Log) oraz HDR (HLG) zadowolą wymagających filmowców, poszukujących profesjonalnego narzędzia do pracy. Dwa gniazda kart pamięci, kompatybilność z nowym uchwytem do zdjęć pionowych, czy elastyczne możliwości zasilania to zapowiedź jeszcze bardziej komfortowej pracy. Dołączony Nikkor Z 24-120 mm f/4 S jest doskonałym wyborem, jeśli poszukujesz wszechstronnego obiektywu o uniwersalnym zakresie ogniskowych. Wytrzymały, kontrastowy, ostry i z szybkim systemem AF z pewnością stanie się Twoim ulubionym szkłem.

 

Aparat Nikon Z7 II + Nikkor Z 24-120 mm f/4 S

 

Aparat Nikon Z7 II + Nikkor Z 24-120 mm f/4 S - do studia i w plener

Nowoczesna matryca BSI CMOS o imponującej rozdzielczości 45.7 Mpix została pozbawiona optycznego filtra dolnoprzepustowego, zapewnia niezwykłą szczegółowość praktycznie w dowolnym oświetleniu. Masz do wyboru czułości do 25600 ISO, a w trybie rozszerzonym, nawet do 102400 ISO. Tekstury, desenie, kolory - to prawdziwy żywioł Z 7II. Aparat zapewnia wyjątkowo duży zakres dynamiki niezależnie od wybranej czułości ISO. Przekonaj się, co znaczy niezwykła szczegółowość zdjęć nawet przy bardzo słabym świetle. Przejścia tonalne są wyjątkowo płynne, a odcienie skóry są oddawane z zadziwiającą dokładnością. Dodatkowo, Nikon Z7II wykorzystuje zaawansowany, 5-osiowy mechanizm stabilizacji matrycy VR i pozwala na fotografowanie i filmowanie z czasami otwarcia migawki dłuższymi o nawet pięć stopni EV. Bez względu na to, z jakiego obiektywu skorzystasz, zdjęcia będą nieporuszone i ostre, a nagrywane filmy stabilne. Co ważne, układ zaprojektowano tak, aby współdziałał ze stabilizacją VR w optyce Nikkor Z.

 

Aparat Nikon Z7 II + Nikkor Z 24-120 mm f/4 S

 

Aparat Nikon Z7 II + Nikkor Z 24-120 mm f/4 S - potęga 2 procesorów

Dzięki dwóm procesorom EXPEED aparat Nikon Z7 II + Nikkor Z 24-70 mm f/4.0 S bez trudu sprosta wyzwaniu tworzenia pełnoklatkowych zdjęć o wysokiej rozdzielczości. Docenisz większy zakres dynamiki i wyższą jakość zdjęć w szerokim zakresie czułości ISO. Zawsze będziesz w stanie niezawodnie ustawić ostrość - nawet podczas fotografowania w wyjątkowo słabym świetle.

 

Aparat Nikon Z7 II + Nikkor Z 24-120 mm f/4 S

 

Aparat Nikon Z7 II + Nikkor Z 24-120 mm f/4 S - perfekcyjna ostrość

Udoskonalony, hybrydowy system AF pokrywa zasięgiem aż 90% kadru i daje do wyboru aż 493 pola, co umożliwia komponowanie kompozycji dokładnie tak, jak chcesz. Wybierz ręcznie jeden z 493 punktów ostrości w całym kadrze lub pozwól, aby śledzenie obiektu automatycznie wybierało punkty ostrości na podstawie tego, gdzie znajduje się obiekt w kadrze - nawet na odległych krawędziach. Ponadto, po wybudzeniu z trybu czuwania aparat powraca do wybranego pola AF. Pomiar ekspozycji do -4 EV jest dostępny w przypadku fotografowania obiektywem f/2 (lub jaśniejszym).

 

Aparat Nikon Z7 II + Nikkor Z 24-120 mm f/4 S

 

Aparat Nikon Z7 II + Nikkor Z 24-120 mm f/4 S - inteligentna detekcja twarzy i oczu

Podczas pracy docenisz ogromne zaawansowanego układu AF z szerokimi możliwościami konfiguracji. Perfekcyjnie działające algorytmy wykrywają twarz i oczy - nie tylko osób, ale także zwierząt. Wybierz obszar kadru, a Z 7II będzie szukał tylko tam oczu - funkcja idealnie sprawdzi w dynamicznych scenach i zdjęciach grupowych. Oczywiście funkcje AF z detekcją oka są również dostępne podczas nagrywania wideo. Z łatwością śledź poruszające się obiekty i spraw, by materiał filmowy wyglądał ostro i profesjonalnie.

 

Aparat Nikon Z7 II + Nikkor Z 24-120 mm f/4 S

 

Aparat Nikon Z7 II + Nikkor Z 24-120 mm f/4 S - odwróć ostrość

Przyzwyczajenia to potęga. Jeśli dotychczas wykorzystywałeś do filmowania optykę różnych producentów, Nikon Z7 II zapewnia możliwość odwrócenia kierunku obrotu pierścienia ostrości w obiektywach Nikkor Z.

 

Aparat Nikon Z7 II + Nikkor Z 24-120 mm f/4 S

 

Aparat Nikon Z7 II + Nikkor Z 24-120 mm f/4 S - profesjonalne filmowanie w 4K

Rejestruj pełnoklatkowe filmy w jakości 4K Ultra HD z szybkością 60p i pełnym odczytem pikseli. Nagrywaj filmy Full HD z szybkością nawet 120p z urzekającymi scenami w zwolnionym tempie i o niezwykłym poziomie szczegółowości. Podczas nagrywania filmów w jakości 4K lub Full HD możesz bez trudu rejestrować nieruchome ujęcia. Zrób krok naprzód i podłącz opcjonalną zewnętrzną nagrywarkę, aby przechwytywać 10-bitowe nagrania N-Log lub HDR (HLG). Spójrz w przyszłość - w przyszłości możesz wybrać płatną aktualizację oprogramowania układowego i na kompatybilnej zewnętrznej nagrywarce rejestrować 12-bitowy format ProRes RAW lub Blackmagic RAW przez złącze HDMI.

 

Aparat Nikon Z7 II + Nikkor Z 24-120 mm f/4 S

 

Aparat Nikon Z7 II + Nikkor Z 24-120 mm f/4 S - transmisje na żywo

To proste. Przesyłaj profesjonalnej jakości materiały wideo przy pomocy bezpłatnego narzędzia Webcam Utility. Wystarczy połączenie przewodem USB-C, a komputer będzie zasilał Z 7II podczas przechwytywania wideo. Możesz więc przesyłać strumieniowo tak długo, jak potrzebujesz, bez konieczności korzystania z dodatkowych kabli, zasilaczy czy innych akcesoriów.

 

Aparat Nikon Z7 II + Nikkor Z 24-120 mm f/4 S

 

Aparat Nikon Z7 II + Nikkor Z 24-120 mm f/4 S - swoboda wyboru

Wizjer elektroniczny (EVF) o wysokiej rozdzielczości 3690 tysięcy punktów zapewnia płynny, niezakłócony obraz nawet podczas fotografowania z dużą prędkością. Wysoka częstotliwość odświeżania znacznie skraca czas przesłonięcia wizjera, dlatego nigdy nie stracisz z oczu tego, co masz przed sobą. Znajdź wygodny dla siebie kąt ustawienia odchylanego dotykowego monitora o wysokiej rozdzielczości. Konfigurowalne ekrany informacji zdjęciowych pozwalają szybko dostosować ustawienia. Podczas fotografowania możesz też całkowicie wyłączyć wyświetlanie informacji. Jeśli obrócisz monitor, aby fotografować w trybie podglądu na żywo, wizjer elektroniczny wyłączy się automatycznie w celu oszczędzania energii.

 

Aparat Nikon Z7 II + Nikkor Z 24-120 mm f/4 S

 

Aparat Nikon Z7 II + Nikkor Z 24-120 mm f/4 S - 2 gniazda kart pamięci

Zdublowane gniazdo kart pamięci zapewni Ci pełne bezpieczeństwo danych i komfort pracy, z łatwością dostosujesz je do swoich wymagań. Możesz używać kart SD UHS-II w jednym gnieździe oraz kart XQD lub ultraszybkich kart CFexpress w drugim. Skonfiguruj aparat tak, aby używał karty w drugim gnieździe w przypadku przepełnienia pierwszej karty albo do tworzenia kopii zapasowych lub do osobnego zapisywania zdjęć w formatach RAW i JPEG, bądź do oddzielnego zapisywania zdjęć oraz filmów.

 

Aparat Nikon Z7 II + Nikkor Z 24-120 mm f/4 S

 

Aparat Nikon Z7 II + Nikkor Z 24-120 mm f/4 S - elastyczne zasilanie

Aparat Nikon Z7 II + Nikkor Z 24-70 mm f/4.0 S optymalnie wykorzystuje energię a jego nowy akumulator EN-EL15c pozwala wykonać więcej zdjęć po jednokrotnym ładowaniu. Gdy potrzebujesz, możesz też włączyć tryb oszczędzania energii. Podczas długich sesji zdjęciowych można stale zasilać aparat (a nawet ładować akumulator) poprzez przewód USB- C. Takie zasilanie jest idealne przy rejestrowaniu sekwencji poklatkowych.

 

Aparat Nikon Z7 II + Nikkor Z 24-120 mm f/4 S

 

Aparat Nikon Z7 II + Nikkor Z 24-120 mm f/4 S - łączność Wi-Fi i Bluetooth

Wbudowane moduły Wi-Fi i Bluetooth umożliwiają szybkie połączenie aparatu z dowolnym urządzeniem inteligentnym za pomocą technologii SnapBridge. Niezwykłe możliwości komunikacji Nikon Z7 II + Nikkor Z 24-70 mm f/4.0 S nie kończą się jednak na smartfonie. Możesz przesyłać zdjęcia bezpośrednio do komputera PC lub Mac przez Wi-Fi - do pobierania zdjęć i filmów nie są potrzebne czytniki kart ani kable USB.

 

Aparat Nikon Z7 II + Nikkor Z 24-120 mm f/4 S

 

Nikon Z7 II + Nikkor Z 24-120 mm f/4 S - steruj bezprzewodowo

Pracujesz z bezprzewodowymi systemami oświetlenia lub fotografujesz zdalnie? Możesz skorzystać z opcjonalnego, bezprzewodowego pilota zdalnego sterowania - przekaźnika WR-R11b oraz z bezprzewodowego pilota zdalnego sterowania o dużym zasięgu WR-1.

 

Aparat Nikon Z7 II + Nikkor Z 24-120 mm f/4 S

 

Aparat Nikon Z7 II + Nikkor Z 24-120 mm f/4 S - ergonomiczny i wytrzymały

Sekret niezawodności Nikon Z7 II + Nikkor Z 24-70 mm f/4.0 S to wytrzymały, a jednocześnie lekki i doskonale wyważony korpus wykonany z magnezowego odlewu i dokładnie zabezpieczony przed kurzem i wilgocią. Testy potwierdzają wysoką precyzję i wytrzymałość migawki aparatu nawet do 200 000 cykli. Ergonomicznie wyprofilowany uchwyt zapewnia bezpieczne trzymanie aparatu, który wydaje się być po prostu przedłużeniem ręki. To sprawi, że niechętnie go odłożysz. Wygodne i intuicyjne rozmieszczenie przycisków oraz elementów sterowania sprawia, że od razu opanujesz obsługę aparatu. Nawet wizjer EVF jest starannie wysunięty, aby zapobiec naciskaniu nosem na tylną ściankę aparatu.

 

Aparat Nikon Z7 II + Nikkor Z 24-120 mm f/4 S

 

Aparat Z7 II w zestawie z obiektywem Nikon Nikkor Z 24-120 mm f/4 S

Nikon Nikkor Z 24-120 mm f/4 S to wysokiej klasy, uniwersalny obiektyw o stałym świetle f/4 i zakresie ogniskowych, który sprawdzi się w różnorodnych zastosowaniach fotograficznych i filmowych. Od szerokokątnych kadrów przy ogniskowej 24 mm po portretowe zbliżenia teleobiektywem 120 mm - w każdym ustawieniu osiągniesz rewelacyjną jakość obrazu. W torze optycznym wykorzystano: trzy elementy ED, jeden element asferyczny ED, trzy klasyczne soczewki asferyczne, powłoki antyrefleksyjne Arneo i Nano Crystal. Stały maksymalny otwór przysłony f/4 zapewnia spójne efekty podczas filmowania w całym zakresie ogniskowych.

Układ AF obiektywu wykorzystuje dwa silniki STM, zapewniają rewelacyjnie szybkie, ciche i płynne ustawiania ostrości, wymagane przy nagrywaniu filmów i fotografowaniu dynamicznych motywów. Ambitnych twórców wideo ucieszy zminimalizowany efekt oddychania obiektywu oraz dedykowany pierścień ręcznego ustawiania ostrości ułatwiający precyzyjną, manualną kontrolę ostrości. Programowalny pierścień sterujący można ustawić w celu intuicyjnej regulacji różnych ustawień aparatu i ekspozycji.

 

Aparat Nikon Z7 II + Nikkor Z 24-120 mm f/4 S

 

Aparat Nikon Z7 II + Nikkor Z 24-120 mm f/4 S - opcjonalny grip MB-N11

Wykonujesz zdjęcia portretowe? Opcjonalny wielofunkcyjny uchwyt zasilający MB-N11 jest wyposażony w elementy sterujące ułatwiające fotografowanie w kadrze pionowym oraz zapewnia pewny chwyt. Akumulatory można wymieniać podczas pracy aparatu.

 

Aparat Nikon Z7 II + Nikkor Z 24-120 mm f/4 S

 

 

 

Specyfikacja

Typ aparatu Aparat bezlusterkowy
Model Nikon Z7 II
Typ zestawu Body + obiektyw
Obiektyw w zestawie Tak
Obiektyw Nikon Nikkor Z 24-120 mm f/4 S
Mocowanie obiektywu Nikon Z
Rozmiar matrycy Pełnoklatkowa (24x36 mm)
Typ matrycy BSI CMOS
Liczba efektywnych pikseli 45,7 mln
Stabilizacja matrycy Tak
Rodzaj stabilizacji matrycy 5-osiowa stabilizacja matrycy, skuteczność do 5EV
Zakres czułości ISO 64 - 25600 ISO, programowo rozszerzana do 32 ISO oraz 102400 ISO, zmiany co 1/3 lub 1/2 EV
Czyszczenie matrycy Tak
Maks. rozdzielczość zdjęć (FX, L) 8256 x 5504, (DX, L) 5408 x 3600, (5:4, L) 6880 x 5504, (1:1, L) 5504 x 5504, (16:9, L) 8256 x 4640
Zdjęcia seryjne Do 10 kl/sek
Autofokus Hybrydowy autofokus z detekcją fazową/autofokus z detekcją kontrastu, czułość: -3 do 19 EV (-4 do 19 EV dla trybu low-light AF)
Liczba pól autofokusa 493 pola AF, 90 % pokrycie kadru w pionie i poziomie
Migawka Mechaniczna (sterowana elektronicznie), elektroniczna przednia kurtynka migawki, migawka elektroniczna
Czas otwarcia migawki 1/8000 do 30 s (regulacja w krokach co 1/3 lub 1/2 EV, możliwość wydłużenia do 900 s w trybie M), czas B, ustawienie T, X200
Czas synchronizacji błysku 1/200 s, obsługa automatycznej synchronizacji z krótkimi czasami migawki
Wizjer Elektroniczny OLED, przekątna 0,5", rozdzielczość 3,69 mln punktów, powiększenie 0,8x, pokrycie kadru około 100% w pionie i w poziomie
Ekran LCD TFT, dotykowy, przekątna 3,2 cala, 2,1 miliona punktów, pokrycie kadru 100%, kąt widzenia 170° w pionie i poziomie, regulacja jasności w 11 poziomach
Ekran dotykowy Tak
Ekran uchylny Tak
Ekran obracany Nie
Format zapisu zdjęć NEF (RAW) 12- lub 14-bitowy (z kompresją bezstratną lub stratną albo bez kompresji), JPEG
Tryby fotografowania Automatyczny; P: automatyka programowa z fleksją programu; S: automatyka z preselekcją czasu; A: automatyka z preselekcją przysłony; M: manualny; U1, U2 i U3: ustawienia użytkownika
Filtry i style obrazu Auto, Standardowe, Neutralne, Żywe, Monochromatyczne, Portret, Krajobraz, Równomierne, Kreatywne ustawienia Picture Control
Format zapisu filmów MOV, MPEG-4
Rozdzielczość nagrywania filmów 3840 x 2160 (4K UHD): 60p (progresywny) / 50p / 30p / 25p / 24p, 1920 x 1080: 120p / 100p / 60p / 50p / 30p / 25p / 24p
Kompresja filmów H.264/MPEG-4 AVC (Advanced Video Coding)
Format zapisu dźwięku Liniowy PCM (dla filmów rejestrowanych w MOV), AAC (dla filmów w MP4)
Mikrofon Wbudowany mikrofon stereofoniczny lub zewnętrzny mikrofon z opcją wytłumienia; możliwość regulowania czułości
Wbudowana lampa błyskowa Nie
Slot na karty pamięci Podwójny
Obsługiwane karty pamięci CFexpress, SDHC, SDXC, XQD
Złącza HDMI typ C, USB-C, wejście mikrofonowe 3.5 mm, wyjście słuchawkowe 3.5 mm
Bluetooth Tak
Wi-Fi Tak
NFC Nie
GPS Nie
Model akumulatora EN-EL15c
Dołączone akcesoria Akumulator jonowo-litowy EN-EL15c, ładowarka MH-25a, pokrywka bagnetu korpusu BF-N1, muszla oczna DK-29, pasek AN-DC19, zatrzask kabla HDMI/USB, kabel USB UC-E24, pokrywka sanek mocujących BS-1
Wysokość 100,5 mm
Szerokość 134 mm
Grubość 69,5 mm
Waga 705 g (body z akumulatorem i kartą pamięci)
Kod sklepu (SKU) VOA070K004
Kod EAN 4960759910158
Gwarancja 24 miesiące (gwarancja producenta)

Polecane akcesoria

Opinie (0)

Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium