Samsung Galaxy S24 5G 8/128 GB Enterprise Edition Czarny - Onyx Black
3.64
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Samsung Galaxy S24 5G 8/128 GB Enterprise Edition Onyx Black - Galaxy AI
Witaj w erze mobilnej sztucznej inteligencji. Z Galaxy S24 5G 128 GB w Twoich rękach możesz uwolnić zupełnie nowy poziom kreatywności, produktywności i możliwości. Sprawdź, jak dopracowana w najmniejszym szczególe sztuczna inteligencja zadba o to, by każdy dzień był jeszcze wygodniejszy.
Specyfikacja
| Typ ekranu | Dotykowy Dynamic AMOLED 2X |
| Przekątna ekranu | 6,2" |
| System operacyjny | Android 14 |
| Rozdzielczość ekranu | 2340 x 1080 piks. |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 120 Hz |
| Aparatu tylny - główny (MP) | 50.0 Mpix 12.0 Mpix - ultraszerokokątny 10.0 Mpix - teleobiektyw |
| Aparatu przedni (MP) | 12.0 Mpix |
| Przysłona | f/1.8 - tylny obiektyw f/2.2 - tylny obiektyw ultraszerokokątny f/2.4 - tylny teleobiektyw f/2.2 - przedni obiektyw |
| Rozdzielczość nagrywania wideo | UHD 8K (30 kl./s), UHD 4K (do 120 kl./s) |
| Procesor | Samsung Exynos 2400 |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Pamięć wbudowana | 128 GB |
| Slot na kartę pamięci | Nie |
| Pojemność baterii | 4000 mAh |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Ładowanie bezprzewodowe | Tak |
| Łączność | 5G Wi-Fi NFC Bluetooth 5.3 |
| Dual SIM | Tak |
| NFC | Tak |
| USB - złącza | USB Typu-C - 1 szt. Gniazdo kart nanoSIM - 2 szt. |
| Nawigacja satelitarna | GPS Beidou Galileo GLONASS QZSS |
| Materiał obudowy | Aluminium - ramka |
| Odporność | Pyłoszczelność i wodoszczelność (IP68) |
| Czytnik linii papilarnych | W ekranie |
| Czujniki | Akcelerometr, Barometr, Czytnik linii papilarnych, Czujnik żyroskopowy, Czujnik geomagnetyczny, Czujnik Halla, Czujnik światła, Czujnik zbliżeniowy |
| Dodatkowe informacje | Galaxy AI, wsparcie Samsung DeX, wbudowana lampa błyskowa, optyczna stabilizacja obrazu |
| Wysokość (mm) | 147 mm |
| Szerokość (mm) | 70 mm |
| Grubość (mm) | 8 mm |
| Waga (g) | 167 g |
| Kolor | Czarny |
| Seria | Galaxy S |
| W zestawie | Przewód USB, igła do wysuwania tacki sim |
| Kod sklepu (SKU) | SMS921BZKDEEE |
| Kod producenta (EAN) | 8806095525525 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta, dystrybucja EU) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.