Powerbank Ugreen PB727 10000 mAh 55 W Szary - Grey
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Powerbank Ugreen PB727 10000 mAh 55 W Szary - Grey
Kompaktowy powerbank 10000 mAh marki Ugreen dysponuje mocą 55 W, co umożliwia sprawne zasilanie ultrabooków oraz nowoczesnych urządzeń mobilnych. Zastosowanie złącza USB-C oraz wbudowanego przewodu nylonowego ułatwia codzienne użytkowanie akcesorium jako wydajny powerbank do iPhone lub tabletu.
Specyfikacja
| Pojemność | 10 000 mAh |
| Rodzaj ogniwa | Litowo - jonowe typu 21700 |
| Liczba złączy | 3 |
| Rodzaje złączy | 1x USB-C; 1x USB-A; 1x zintegrowany kabel USB-C |
| Moc | 55 W |
| Kolor dominujący | Szary |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Dodatkowe informacje | Cyfrowy wyświetlacz LED; Zintegrowany pleciony kabel 2w1; Obsługa ładowania kilku urządzeń jednocześnie |
| Odporność i certyfikaty | Zgodność ze standardami przewozu lotniczego |
| Wysokość | 90 mm |
| Szerokość | 50,8 mm |
| Grubość | 33,5 mm |
| Waga | 249 g |
| Akcesoria dodatkowe | Zintegrowany kabel USB-C; Instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | 75701B |
| Kod producenta (EAN) | 6941876299416 |
| Gwarancja | 24 miesięce (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.