Samsung Galaxy S25 Ultra 5G 12/512 GB Tytanowy Czarny - Titanium Black
3.74996
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Samsung Galaxy S25 Ultra 512 GB Titanium Black
Samsung Galaxy S25 Ultra 512GB tytanowy czarny jest telefonem premium stworzonym dla tych, którzy poszukują maksymalnej wydajności. Spośród wszystkich modeli S25 wyróżnia się tym, że jest smartfonem z najlepszym aparatem w 2025 roku, na który składa się system czterech obiektywów tylnych: główny 200 Mpix, ultraszerokokątny 50 Mpix, szerokokątny 50 Mpix i teleobiektyw 10 Mpix oraz aparat przedni 12 Mpix. Duży wyświetlacz z przekątną aż 6,9 cala zapewnia najwyższy poziom doznań wizualnych, zaś dobra bateria 5000 mAh z szybkim ładowaniem przewodowym 45 W gwarantuje długi czas pracy urządzenia i szybkie uzupełnianie poziomu energii. W zestawie do Samsunga S25 Ultra 512GB Titanium Black dołączono rysik Pen S, dzięki któremu można precyzyjnie obsługiwać telefon, co jest szczególnie przydatne przy profesjonalnej edycji zdjęć i filmów, rysowaniu czy przy obsłudze bardziej zaawansowanych aplikacji.
Zdjęcia i filmy z profesjonalnym systemem kamer
Samsung Galaxy S25 Ultra to zestaw czterech profesjonalnych obiektywów tylnych: główny 200 Mpix z OIS i technologią Dual Pixel, ultraszerokokątny 50 Mpix z kątem widzenia 120 stopni, szerokokątny 50 Mpix i teleobiektyw 10 Mpix z OIS i 3-krotnym zoomem jakości optycznej, a także przedni aparat 12 Mpix stworzony do wykonywania dokładnych selfie z naturalnie odwzorowanymi odcieniami skóry i wyraźnymi detalami. Kamery umożliwiają nagrywanie wysokiej jakości filmów w rozdzielczości 8K przy 60 kl./s. Możesz przyciąć je do wygodnych rolek przy użyciu funkcji Auto Trim i wrzucić gotowe klipy na social media. Samsung S25 Ultra posiada również inteligentnego asystenta aparatu Photo Assist, który precyzyjnie rozpoznaje fotografowane obiekty dostosowując do nich automatycznie wybrany tryb fotograficzny. Dzięki licznym trybom stworzysz zachwycające zdjęcia portretowe, panoramiczne, makro, grupowe, a nawet nocne. Object-aware Engine sam dopasuje funkcje aparatu do zmiennych warunków oświetleniowych odzwierciedlając naturalne kolory i tekstury fotografowanych obiektów. Zaawansowany system ProVisual Engine umożliwia prostą edycję zdjęć i filmów, dzięki czemu Samsung Galaxy S25 Ultra jest niczym kieszonkowe studio fotograficzne.
Realistyczna grafika z wyświetlaczem Dynamic AMOLED 2X
W nowym Samsung Galaxy S25 Ultra 5g 512GB zamontowano duży wyświetlacz 6,9 cala Dynamic AMOLED 2X zapewniający pełną detali, płynną grafikę nawet przy dynamicznych scenach. Wysoka rozdzielczość ekranu 3120 x 1440 pikseli (QHD+) z zagęszczeniem 416 pikseli na cal oraz jasnością szczytową 2600 nitów zapewnia wysoką czytelność ekranu nie tylko w pełnym słońcu, ale i po zmroku. Ekran Dynamic AMOLED 2X zapewnia realistyczne odwzorowanie kolorów dzięki palecie 16,7M barw. Dzięki adaptacyjnemu odświeżaniu ekranu od 1 do 120 Hz telefon automatycznie dostosowuje częstotliwość w zależności od potrzeb - wysoka przy dynamicznych animacjach i niska podczas wykonywania czynności statycznych, co umożliwia lepsze zarządzanie poziomem zużycia energii w urządzeniu. Wyświetlacz zabezpieczono mocnym szkłem ochronnym Corning Gorilla Glass Victus 2 zapobiegającym zarysowaniu, pęknięciu bądź zachlapaniu ekranu.
Potężny procesor Qualcomm Snapdragon 8 Elite 4 Gen
Telefon premium Samsung Galaxy S25 Ultra został wyposażony w potężny 8-rdzeniowy chip Qualcomm Snapdragon 8 Elite 4 Gen for Galaxy zaprojektowany w technologii 3 nm z zegarem procesora 4,47 GHz, który stworzono z myślą o większej wydajności AI. Dzięki płynnemu połączeniu w układzie SoC z kartą graficzną Adreno 830 i jednostką przetwarzania neuronowego Hexagon zapewnia szybszą responsywność i płynne działanie inteligentnych funkcji AI. W Samsung S25 Ultra znajduje się system operacyjny Android 15 z nowym interfejsem One UI 7, który będzie otrzymywał aktualizację oprogramowania przez kolejne 7 lat. Całość chroniona jest przez system bezpieczeństwa Galaxy Knox. Dzięki 12 GB RAM nawet najbardziej zaawansowane aplikacje, gry i sztuczna inteligencja Samsung Galaxy AI będą działały szybko i płynnie. Posiada standard łączności 5G, Wi-Fi, NFC i Bluetooth 5.3, a także Dual SIM, który mieści dwie karty NanoSIM lub dwie karty eSIM (bądź jedna NanoSIM i jedna eSIM).
Sztuczna inteligencja Galaxy AI i Gemini
Dzięki sztucznej inteligencji Galaxy AI i Google Gemini, smartfon Samsung Galaxy S25 Ultra łatwo dostosowuje się do preferencji użytkownika ułatwiając mu obsługę urządzenia i szybki dostęp do zaawansowanych funkcji AI, jak chociażby Auto Trim do automatycznego przycinania nagrań i robienia rolek czy Audio Eraser, który może wykryć sześć rodzajów dźwięków i wymazać z nagrania niepożądane szumy zaledwie w chwilę. Stwórz swoje własne studio dźwiękowe, nagraniowe i fotograficzne z nowym Samsung S25 Ultra. Korzystaj również z innych inteligentnych funkcji, jak szybkie wyszukiwanie po zakreśleniu lub usłyszeniu, tłumaczenie rozmów głosowych na języki obce w czasie rzeczywistym, inteligentna edycja zdjęć i obrazów, sporządzanie szybkich streszczeń, notatek bez konieczności pisania czy przejrzystych podsumowań dnia. Dzięki dostępowi do AI Google, użytkownik może prowadzić rozmowy z Gemini Live, który udziela natychmiastowych odpowiedzi. Z kolei Now Bar usprawnia działanie interfejsu zgodnie z intencją użytkownika i dodaje nowe funkcjonalności umożliwiając śledzenie w czasie rzeczywistym nagrań głosowych, statusów i timerów.
Najwydajniejsza bateria w Samsungu S25 Ultra
Samsung Galaxy S25 Ultra 512 GB to telefon z dużą baterią o pojemności 5000 mAh, która zapewnia aż do 31 h odtwarzania wideo. Jej żywotność wynosi aż do 2000 cykli ładowania, dzięki czemu akumulator będzie służył przez długi czas bez konieczności wymiany na nowy. Smartfon Samsung S25 Ultra można ładować przez kabel USB typu C z ładowarką sieciową o mocy 45 W lub większej (brak w zestawie). Obsługuje również ładowanie indukcyjne Qi2 i zwrotne. Zaopatrz się w dedykowaną ładowarkę sieciową do telefonu Samsung 25 W GaN EP-T2510 bądź ładowarkę bezprzewodową Samsung EP-OR900 i uzupełniaj poziom baterii tak, jak Ci wygodniej.
Wytrzymała konstrukcja i nowoczesny design
Samsung Galaxy S25 Ultra 512GB Titanium Black łączy w sobie wytrzymałą konstrukcję z nowoczesnym, smukłym designem, dzięki czemu lepiej leży w dłoni zmniejszając ryzyko upuszczenia smartfona. Cienka, aluminiowa ramka klasy kosmicznej Armor Aluminum zapewnia skuteczną ochronę przed uszkodzeniem jednocześnie pozostawiając większą powierzchnię ekranu widoczną. Dzięki klasie odporności IP68 Samsung S25 Ultra tytanowy czarny jest odporny na wodę, pył i kurz. Do zestawu dołączono praktyczny rysik S Pen dla bardziej precyzyjnej i wygodnej obsługi telefonu. Jeśli chcesz zapewnić dodatkową ochronę urządzenia i przy okazji odmienić jego wygląd, zapoznaj się z szerokim wyborem stylowych etui do Samsung Galaxy S25 Ultra.

Specyfikacja
| Typ ekranu | Dotykowy Dynamic AMOLED 2X |
| Przekątna ekranu | 6,9" |
| System operacyjny | Android 15 (One UI 7) |
| Rozdzielczość ekranu | 3120 x 1 440 pikseli (Quad HD+) |
| Zagęszczenie pikseli (ppi) | ~500 ppi |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 120 Hz |
| Aparatu tylny - główny (MP) | 200 MP - główny, 50 MP - ultraszerokokątny, 50 MP - peryskopowy teleobiektyw (5x), 10 MP - teleobiektyw (3x) |
| Aparatu przedni (MP) | 12 MP |
| Przysłona | f/1.7 - główny, f/1.9 - ultraszerokokątny, f/3.4 - peryskopowy, f/2.4 - teleobiektyw, f/2.2 - przedni |
| Rozdzielczość nagrywania wideo | UHD 8K (7680 x 4320), 30 kl./s, Slow motion: FullHD 1080p (do 240 kl./s), FullHD 1080p (do 120 kl./s) |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 8 Elite (8‑rdzeniowy) |
| Układ graficzny | Adreno 830 |
| Pamięć RAM | 12 GB |
| Pamięć wbudowana | 512 GB |
| Slot na kartę pamięci | Nie |
| Pojemność baterii | 5 000 mAh (szczytowa), 4855 mAh (znamionowa); Czas pracy: do 31h (odtwarzania video) |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Moc szybkiego ładowania [W] | 45 W - ładowanie przewodowe, 15 W - ładowanie bezprzewodowe |
| Ładowanie bezprzewodowe | Tak |
| Łączność | 5G, 4G LTE, Wi‑Fi 7, Wi-Fi Direct, Bluetooth 5.4 |
| Dual SIM | Tak |
| Dual SIM | 2 x nanoSIM lub nanoSIM + eSIM lub 2 x eSIM |
| NFC | Tak |
| USB - złącza | USB‑C 3.2 Gen1 z DisplayPort, brak jacka audio |
| Nawigacja satelitarna | GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo, QZSS |
| Materiał obudowy | Ekran: szkło Corning Gorilla Armor 2, Ramka: Tytan, Tył: Corning Gorilla Glass Victus 2 |
| Odporność | Pyłoszczelność i wodoszczelność (IP68) |
| Czytnik linii papilarnych | W ekranie |
| Czujniki | Akcelerometr, Barometr, Czytnik linii papilarnych, Czujnik żyroskopowy, Czujnik geomagnetyczny, Czujnik Halla, Czujnik światła, Czujnik zbliżeniowy |
| Dodatkowe informacje | Wsparcie dla urządzeń Samsung Gear, Samsung DeX oraz SmartThings, Funkcja Android ASHA |
| Wysokość (mm) | 162,8 mm |
| Szerokość (mm) | 77,6 mm |
| Grubość (mm) | 8,2 mm |
| Waga (g) | 218 g |
| Kolor | Czarny |
| Seria | Galaxy S |
| W zestawie | Rysik, Przewód USB-C, Igła do wysuwania tacki SIM, Instrukcja |
| Kod sklepu (SKU) | SMS938BZKGEUB |
| Kod producenta (EAN) | 8806095815718 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta, dystrybucja EU) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.
J23
Telefon dobrze leży w dłoni, wyświetlacz czytelny, bateria wytrzymuje 24 godziny, czas ładowania długi (mam wrażenie jakby się wydłużył po aktualizacji). Minus za brak bluetootha w rysiku. Zdjecidobrej jakości, filmy również.
Bolesław
Jestem zadowolony zarówno z obsługi sklepu jak i ze sprzętu. Profesjonalnie załatwiona sprzedaż. Dostawa szybka. Smartfon już w użyciu.