Powerbank Vention 10000mAh z wbudowanym kablem USB-C
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Powerbank Vention 10000mAh z wbudowanym kablem USB-C
Powerbank Vention o pojemności 10000mAh dostarcza superszybkie ładowanie o mocy do 35W (PD/PPS), umożliwiając błyskawiczne zasilanie smartfonów, tabletów, a nawet laptopów. Dzięki wbudowanemu kablowi USB-C i dodatkowemu portowi USB-C, urządzenie oferuje maksymalną mobilność i możliwość jednoczesnego ładowania dwóch urządzeń.
Specyfikacja
| Pojemność | 10 000 mAh |
| Rodzaj ogniwa | Litowo-polimerowe |
| Liczba złączy | 1 |
| Rodzaje złączy | Przewód USB-C, wejście: USB-C. |
| Kolor dominujący | Szary |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Dodatkowe informacje | Napięcie maksymalne: 15 V, moc 35W, materiał: poliwęglan, tworzywo sztuczne, zabezpieczenie przed: głębokim rozładowaniem, krótkimi spięciami, nadmiernym prądem, odwrotną polaryzacją, przepięciem. |
| Wysokość | 63,3 mm |
| Szerokość | 76,6 mm |
| Grubość | 26,7 mm |
| Akcesoria dodatkowe | Instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | FHEH0 |
| Kod producenta (EAN) | 6922794789180 |
| Gwarancja | 24 miesięce (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.