Samsung Galaxy S25 Ultra 5G 12/256 GB Tytanowy Szary - Titanium Gray
3.89146
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Samsung Galaxy S25 Ultra 256 GB Titanium Gray
Samsung Galaxy S25 Ultra 256GB tytanowy szary jest smartfonem premium zaprojektowanym z myślą o osobach, które oczekują maksymalnej wydajności. Model Galaxy S25 Ultra to telefon z najlepszym aparatem w 2025 roku, na który składa się system czterech obiektywów tylnych: główny 200 Mpix, ultraszerokokątny 50 Mpix, szerokokątny 50 Mpix i teleobiektyw 10 Mpix oraz przednia kamera 12 Mpix. Posiada duży, czytelny ekran o przekątnej 6,9 cala zapewniający najlepsze doznania wizualne, dzięki czemu sprawdzi się zarówno jako telefon do grania, jak i oglądania filmów czy rysowania. Posiada pojemną baterię 5000 mAh, która w połączeniu z szybkim ładowaniem przewodowym 45 W zapewnia długi czas pracy oraz szybkie uzupełnianie energii akumulatora. W zestawie z Samsungiem S25 Ultra 256GB Titanium Gray znajduje się rysik Pen S, który umożliwia wygodne i precyzyjne obsługiwanie telefonu, dokładniejszą edycję zdjęć i filmów oraz wygodne rysowanie, co czyni go idealnym wyborem dla początkujących artystów.
Samsung S25 Ultra - Zaawansowane aparaty zawsze pod ręką
Smartfon Samsung Galaxy S25 Ultra został wyposażony w system aż czterech aparatów tylnych: główny 200 Mpix z OIS i technologią Dual Pixel, ultraszerokokątny 50 Mpix z kątem widzenia 120 stopni, szerokokątny 50 Mpix oraz teleobiektyw 10 Mpix z OIS i 3-krotnym zoomem jakości optycznej. W połączeniu z przednim aparatem do selfie 12 Mpix stanowi kompaktowe studio fotograficzne, które możesz zabrać ze sobą wszędzie i wykonywać zachwycające zdjęcia portretowe, panoramiczne, makro, grupowe, a nawet nocne dzięki licznym trybom i funkcjom fotograficznym, jak chociażby Nightografia. Tylna kamera umożliwia nagrywanie profesjonalnych filmów w jakości 8K przy 60 kl./s oraz automatyczne przycinanie do krótkich rolek na sociale przy użyciu funkcji Auto Trim. Telefon Samsung S25 Ultra wyposażono w asystenta aparatu Photo Assist, który precyzyjnie rozpoznaje fotografowane obiekty automatycznie dostosowując do nich odpowiedni styl fotograficzny. System Object-aware Engine sam dopasuje funkcje aparatu do zmiennych warunków oświetleniowych odzwierciedlając naturalne kolory i tekstury fotografowanych obiektów. Zaawansowany silnik ProVisual Engine umożliwia prostą edycję zdjęć i filmów, zaś w połączeniu z inteligentną funkcją Generative Edit umożliwia proste usuwanie niechcianych obiektów z kadru i łatwe wypełnienie brakującego fragmentu.
Wysoka jakość grafiki z wyświetlaczem Dynamic AMOLED 2X
Samsung Galaxy S25 Ultra 5g 256GB został wyposażony w wygodny ekran Dynamic AMOLED 2X 6,9 cala, dzięki czemu zapewnia maksymalne wrażenia wizualne podczas użytkowania. Wysoka rozdzielczość ekranu 3120 x 1440 pikseli (QHD+) z zagęszczeniem 416 pikseli na cal oraz jasnością szczytową 2600 nitów, dzięki czemu zapewnia doskonałą czytelność w każdych warunkach oświetleniowych i pogodowych. Paleta 16.7 M kolorów pomoże w dokładnym odzwierciedleniu głębi barw grafiki. Wyświetlacz Samsunga Galaxy S25 Ultra posiada adaptacyjne odświeżanie ekranu od 1 Hz do 120 Hz, dzięki czemu automatycznie dostosowuje częstotliwość odświeżania do dynamicznych animacji i statycznych czynności optymalizując poziom zużycia baterii w telefonie. Powierzchnia wyświetlacza zabezpiecza szkło Corning Gorilla Glass Victus 2 chroniąc telefon przed zarysowaniami, stłuczeniem czy zachlapaniem.
Dedykowany chip Qualcomm Snapdragon 8 Elite 4 Gen
Telefon premium Samsung Galaxy S25 Ultra został wyposażony w potężny 8-rdzeniowy chip Qualcomm Snapdragon 8 Elite for Galaxy zaprojektowany w technologii 3 nm z zegarem procesora 4,47 GHz, który stworzono z myślą o większej wydajności AI. Dzięki płynnemu połączeniu w układzie SoC z kartą graficzną Adreno 830 i jednostką przetwarzania neuronowego Hexagon zapewnia szybszą responsywność i płynne działanie inteligentnych funkcji AI. W Samsung S25 Ultra znajduje się system operacyjny Android 15 z nowym interfejsem One UI 7, który będzie otrzymywał aktualizację oprogramowania przez kolejne 7 lat. Całość chroniona jest przez system bezpieczeństwa Galaxy Knox. Dzięki 12 GB RAM nawet najbardziej zaawansowane aplikacje, gry i sztuczna inteligencja Samsung Galaxy AI będą działały szybko i płynnie. Posiada standard łączności 5G, Wi-Fi, NFC i Bluetooth 5.3, a także Dual SIM, który mieści dwie karty NanoSIM lub dwie karty eSIM (bądź jedna NanoSIM i jedna eSIM).
Inteligentne funkcje Galaxy AI i Google Gemini
Dzięki sztucznej inteligencji Galaxy AI i Google Gemini, smartfon Samsung Galaxy S25 Ultra łatwo dostosowuje się do preferencji użytkownika ułatwiając mu obsługę urządzenia i szybki dostęp do zaawansowanych funkcji AI, jak chociażby Auto Trim do automatycznego przycinania nagrań i robienia rolek czy Audio Eraser, który może wykryć sześć rodzajów dźwięków i wymazać z nagrania niepożądane szumy zaledwie w chwilę. Stwórz swoje własne studio dźwiękowe, nagraniowe i fotograficzne z nowym Samsung S25 Ultra. Korzystaj również z innych inteligentnych funkcji, jak szybkie wyszukiwanie po zakreśleniu lub usłyszeniu, tłumaczenie rozmów głosowych na języki obce w czasie rzeczywistym, inteligentna edycja zdjęć i obrazów, sporządzanie szybkich streszczeń, notatek bez konieczności pisania czy przejrzystych podsumowań dnia. Dzięki dostępowi do AI Google, użytkownik może prowadzić rozmowy z Gemini Live, który udziela natychmiastowych odpowiedzi. Z kolei Now Bar usprawnia działanie interfejsu zgodnie z intencją użytkownika i dodaje nowe funkcjonalności umożliwiając śledzenie w czasie rzeczywistym nagrań głosowych, statusów i timerów.
Najwydajniejsza bateria serii Samsung Galaxy S25
W Samsungu Galaxy S25 Ultra 256 GB został wyposażony w duży akumulator 5000 mAh umożliwiający aż do 31 h odtwarzania wideo i żywotność baterii do 2000 cykli ładowania. Energię w telefonie można uzupełnić przez kabel USB-C z ładowarką przewodową o mocy 45 W lub większej (brak w zestawie), a także poprzez ładowanie indukcyjne Qi2 i zwrotne. Zaopatrz się w dedykowaną ładowarkę sieciową do telefonu Samsung 25 W GaN EP-T2510 bądź ładowarkę bezprzewodową Samsung EP-OR900 i uzupełniaj poziom baterii tak, jak Ci wygodniej.
Wytrzymała obudowa i stylowy design
Smartfon Samsung Galaxy S25 Ultra 256GB Titanium Gray jest połączeniem wytrzymałej konstrukcji z nowoczesnym, smukłym designem. Telefon wygodnie leży w dłoni zmniejszając ryzyko upuszczenia i poprawiając komfort użytkowania. Cienka ramka Armor Aluminum wykonana z aluminium klasy kosmicznej zapewnia skuteczną ochronę przed uszkodzeniem, zaś klasa odporności IP68 sprawia, że telefon jest pyłoszczelny i wodoodporny przy zanurzeniu do 30 minut w wodzie słodkiej na głębokość do 1,5 m. Do zestawu Samsunga S25 Ultra tytanowego szarego dołączono rysik S Pen zwiększający precyzję i wygodę obsługi urządzenia. Jeśli chcesz zapewnić dodatkową ochronę smartfona i przy okazji odmienić jego wygląd, zapoznaj się z szerokim wyborem eleganckich etui do Samsung Galaxy S25 Ultra.

Specyfikacja
| Typ ekranu | Dotykowy Dynamic AMOLED 2X |
| Przekątna ekranu | 6,9" |
| System operacyjny | Android 15 (One UI 7) |
| Rozdzielczość ekranu | 3120 x 1 440 pikseli (Quad HD+) |
| Zagęszczenie pikseli (ppi) | ~500 ppi |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 120 Hz |
| Aparatu tylny - główny (MP) | 200 Mpix - główny, 50 Mpix - ultraszerokokątny, 50 Mpix - teleobiektyw, 10 Mpix - teleobiektyw |
| Aparatu przedni (MP) | 12 MP |
| Przysłona | f/1.7 - główny, f/1.9 - ultraszerokokątny, f/3.4 - peryskopowy, f/2.4 - teleobiektyw, f/2.2 - przedni |
| Rozdzielczość nagrywania wideo | UHD 8K (7680 x 4320), 30 kl./s, Slow motion: FullHD 1080p (do 240 kl./s), FullHD 1080p (do 120 kl./s) |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 8 Elite (8‑rdzeniowy) |
| Układ graficzny | Adreno 830 |
| Pamięć RAM | 12 GB |
| Pamięć wbudowana | 256 GB |
| Slot na kartę pamięci | Nie |
| Pojemność baterii | 5 000 mAh (szczytowa), 4855 mAh (znamionowa); Czas pracy: do 31h (odtwarzania video) |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Moc szybkiego ładowania [W] | 45 W - ładowanie przewodowe, 15 W - ładowanie bezprzewodowe |
| Ładowanie bezprzewodowe | Tak |
| Łączność | 5G, 4G LTE, Wi‑Fi 7, Wi-Fi Direct, Bluetooth 5.4 |
| Dual SIM | Tak |
| Dual SIM | 2 x nanoSIM lub nanoSIM + eSIM lub 2 x eSIM |
| NFC | Tak |
| USB - złącza | USB‑C 3.2 Gen1 z DisplayPort, brak jacka audio |
| Nawigacja satelitarna | GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo, QZSS |
| Materiał obudowy | Ekran: szkło Corning Gorilla Armor 2, Ramka: Tytan, Tył: Corning Gorilla Glass Victus 2 |
| Odporność | Pyłoszczelność i wodoszczelność (IP68) |
| Czytnik linii papilarnych | W ekranie |
| Czujniki | Akcelerometr, Barometr, Czytnik linii papilarnych, Czujnik żyroskopowy, Czujnik geomagnetyczny, Czujnik Halla, Czujnik światła, Czujnik zbliżeniowy |
| Dodatkowe informacje | Wsparcie dla urządzeń Samsung Gear, Samsung DeX oraz SmartThings, Funkcja Android ASHA |
| Wysokość (mm) | 162,8 mm |
| Szerokość (mm) | 77,6 mm |
| Grubość (mm) | 8,2 mm |
| Waga (g) | 218 g |
| Kolor | Szary |
| Seria | Galaxy S |
| W zestawie | Rysik, Przewód USB-C, Igła do wysuwania tacki SIM, Instrukcja |
| Kod sklepu (SKU) | SMS938BZTDEUB |
| Kod producenta (EAN) | 8806095860107 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta, dystrybucja EU) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.